Новини

Перегляд TV On-line

Земельний скандал: у Черкасах намагалися зірвати аукціон

Невідомі особи заблокували роботу інституту землеустрою з метою недопущення проведення аукціону на користь зацікавлених осіб. Йдеться про 80 га чорноземів у селі Вербівка Городищенського району. Торгуватися за ласий шматок виявили бажання троє учасників, однак в день аукціону до інституту землеустрою під᾽їхало декілька автобусів із громадянами, які в будь-який спосіб намагалися зірвати торги.

Цікаво, що ніхто із присутніх протестувальників не міг вказати місце розташування скандальної землі або ж документально підтвердити участь у бойових діях. Серед противників аукціону були помічені навіть особи характерної зовнішності, що нагадували безхатьків. У коридорах вони обмовились, ніби отримали по 300 грн за участь в акції. Інформацію перевірили атовці з інших районів області. Як з᾽ясувалося, вояки із Городищини й гадки не мали, що коїться у Черкасах.

Організатори аукціону негайно заявили про перешкоджання проведенню торгів. Хто і кого вмотивував чинити безлад у державній установі – з᾽ясують правоохоронці. Втім, дякуючи здоровому глузду – аукціон таки відбувся. Відповідно, сільська рада зможе отримувати фінансові надходження від орендної плати, а агробарони залишаться ні з чим.

Дивіться також: На голову Черкаського Держгеокадастру відтепер тиснуть акціями протесту.