Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас, мер Черкас, Bondarenko, відповідь Зеленському,

Анатолій Бондаренко: В Соснівці буде лісопаркова зона, а не багатоповерхівка

Міський голова Черкас А.Бондаренко розповсюдив в соціальній мережі Фейсбук заяву, в якій повідомив, що на засіданні виконавчого комітет ініціював скасування наказу департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради від 11 лютого 2020 року №457 «Про затвердження ПП «Міськбуд-Плюс» містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул. Менделєєва, 4 (так званої, «дачі Андреєва»)

А також – скасування рішення виконавчого комітету від 7 квітня 2016 року №393 «Про затвердження детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська (Мініна і Пожарського) та автодороги Н-16 в місті Черкаси».

Зазначені проекти рішення були підтримані й іншими членами виконкому.

– Таким чином ми поставили крапку у питанні забудови рекреаційних територій Соснівки. Адже згідно з положеннями Генерального плану м. Черкаси та Плану зонування територій м. Черкаси, затвердженими відповідними рішеннями сесії міської ради, вищевказані земельні ділянки належать до територій природно-заповідного фонду. А отже – там має бути лісопаркова зона і аж ніяк не багатоповерхова забудова. Вважаю, що головним завданням міської влади є захист інтересів жителів Черкас. Соснівка – це «легені» нашого міста, надбання поколінь. Тому лише черкаська громада має вирішувати його подальшу долю, – наголосив Анатолій Бондаренко.