Перегляд TV On-line

Виконком прийняв ПСЕР-2017, проте з деякими невідповідностями

Члени виконавчого комітету, вислухавши всі пропозиція та внісши зміни, прийняли проект Програми соцільно-економічного розвитку міста на 2017-2019 рік.

Серед основних витрат в Новій програмі це: придбання техніки для комунальних підприємств – більше 32 млн грн., поліпшення якості вивезення і утилізації твердих побутових відходів, на що у 2017 році передбачено понад 15 млн грн., капітальний ремонт об’єктів дорожньо-транспортної мережі (вулиці, міжквартальні та внутрішньо-квартальні проїзди, зупинки) — понад 21 млн грн, будівництво об’єктів дорожньо-транспортної мережі — 5 млн грн. Проте у очільниці департаменту фінансової політики Наталії Джуган виявилось декілька зауважень щодо проекту Програми соціально-економічного розвитку. На думку пані Джуган сума запропонованих видатків по Програмі не співпадає з реальним фінансовим ресурсом міста. Таке твердження викликало дискусію між головним фінансистом міста та секретарем міськради Олександром Радуцьким.

В результаті, більшість членів виконкому проголосували за такий варіант Програми соціально-економічного розвитку, лише Дмитро Кухарчук проголосував «проти» та Роман Ганзевич «утримався». Невдовзі з повним варіантом ПСЕРу можна буде ознайомитись на сайті Черкаської міської ради. Остаточне рішення по Програмі мають прийняти депутати міськради на найближчій сесії.

Міський голова нагородив головного військового комісара Черкас.

No Comments Yet.