Як мед, то й ложкою

На вул. Гоголя підприємці не виконують домовленостей з міською владою. Попри заборону вони оставили намети на проїжджій частині біля Центрального ринку і здійснюють торгівельну діяльність. Зауваження щодо цього свавілля зробив директор департаменту архітектури і містобудування Артур Савін.

Обережно, стовп!

Навпроти будівлі драмтеатру, що на бульварі Шевченка перехожі помітили, що електроопора небезпечно нависла над проїжджою частиною. Візуально видно, що залізобетонна конструкція вже надто крихка та може не втримати навантаження. Нині комунальники вже міркують над вирішенням проблеми.

“ЧЕЛУАШ” – це унікальне підприємство

Всі черкаські дороги знаходяться на балансі вказаного підприємства, яке не має відповідної техніки, але поки Черкаси не можуть без нього обійтися. Нині "ЧЕЛУАШ" фактично знаходиться на стадії банкрутства.

Кадровий склад міськради скоротять на 20%

Міський голова Анатолій Бондаренко вважає, що якщо на 20% скоротити чисельність посадовців міської ради - продуктивність роботи від цього не знизиться. Крім цього, у місті планують створити нові органи виконавчої влади.

- Ми будемо створювати державну архітектурно-будівельну інспекцію, що дасть можливість встановити контроль над будівництвом і проходженням коштів, - зазначив очільник міста.

Анатолій Бондаренко: “У місті багато проблем”

- Краще б я прийняв місто після радянської влади, просто після комунізму. Кажуть, розруха була. А зараз ми в Європу не зайшли, а комунізм загубили: ті трактори, ті машини і все інше. Наші приватні підприємці стали монополістами, - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Черкасці оцінили якість вуличного освітлення

У програму соціально-економічного розвитку міська влада має намір закласти значну суму на поліпшення вуличного освітлення. Щоб перевірити доцільність такого капіталовкладення журналісти "Антени" запитали думку жителів міста про якість освітлення.

Революція Гідності: 2 роки потому

День Героїв Небесної Сотні відзначають в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності. Цю дату встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року.

Напередодні другої річниці революції в усіх українських містах проходять тематичні заходи, Черкаси не виняток. Отож у стінах бібліотеки імені Лесі Українки відбувся круглий стіл, участь в якому взяли учасники Революції Гідності, громадськість, активна молодь, представники учнівської  міжпарламентської  асамблеї та наукова спільнота.

Водії автівок ігнорують “зебру”

У Черкасах по вулиці Ільїна водії не пропускають пішоходів на нерегульованому переході. Крім того, "зебра" сполучає Соборний парк і ЗОШ №11, тож на цій ділянці дороги постійно рухаються діти. Можливо, тут доцільно встановити світлофор?

У Черкасах попередили «теракт»

Антитерористичні навчання пройшли біля БК "Дружба народів". Військові, поліція, співробітники СБУ, пожежники, надзвичайники показали повну готовність та комплектацію. Оглянули навчання представники керівництва області.

 

У Черкасах можуть зупинити водопостачання

Про це під час екстреної прес-конференції повідомив директор «Черкасиводоканалу» Сергій Овчаренко. Катастрофічна ситуація склалася у зв᾽язку з позовом «Азоту» про негайне стягнення з Водоканалу боргу у розмірі 14 млн. грн.

Вихід із ситуації: відкликання позову «Азоту» та передача очисних споруд на баланс міста. Керівник підприємства закликає міську та обласну владу негайно вжити заходів, аби не допустити екологічної катастрофи у місті. Якщо позоа Азоту не буде відкликано, вже найближчими днями водопостачання для підприємств буде припинено, а для жителів міста – обмежено.