«Проблеми зі стихійниками немає», – заступник міського голови

Розпорядженням міського голови №249-р від 21 липня 2016 року внесено зміни в обов’язки заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Гури та Геннадія Шевченка, – інформує прес-служба міської ради.

Віднині з існуючих повноважень Сергія Гури виключено контроль за роботою управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради та передано до сфери обов’язків Геннадія Шевченка, який надалі спрямовуватиме та здійснюватиме нагляд за цим управлінням.

Також Геннадій Юрійович поінформував про взаємини міської ради та підприємців, які нещодавно протестували під стінами міської ради. Зокрема, він зазначив, що всім надано місця для здійснення підприємницької діяльності і наразі проблему вичерпано.

Колектор по вул. Гоголя капітально відремонтують

Реконструкція колектора глибинного залягання життєво необхідна для міста, оскільки через застарілу каналізаційну систему на черкаських вулицях провалювався асфальт. Загальна довжина колектора глибинного залягання складає близько 5 км, глибина – до 18 м. Кошторис робіт близько 1 млн. доларів, які надає Світовий банк реконструкції та розвитку.

Стела «Я люблю Черкаси» спричинила резонанс

Незабаром у місті має з᾽явитися фотозона у вигляді напису «Я люблю Черкаси». Подібні стели вже є багатьох містах не лише України, а й світу. Однак у Черкасах проект відразу став об᾽єктом критики збоку громадськості, тим паче, що на його виготовлення з міського бюджету спрямували 300 тис. грн. Активістам не сподобався і дизайн. Спочатку на розгляд фахівців було запропоновано декілька варіантів, однак найбільше симпатій зібрала стандартна конструкція, що буде складатися з металевих літер та серця.

Міські дизайнери доволі критично поставились як до зовнішнього вигляду стели, так і до місця її розташування біля Пагорбу Слави. Оскільки подібні об᾽єкти є дуже поширеними у світі та не несуть в собі оригінальності.

Нині у соцмережі триває збір підписів під петицією щодо скасування рішення про розміщення стели. У повідомленні йдеться: «На наш погляд, розробка таких об’єктів міського середовища має відбуватися відкрито та з максимальним залученням громади та професійних експертів. Стела “Я люблю Черкаси” має символізувати любов до міста якомога більшої кількості містян. Саме тому при розробці дизайну, виборі матеріалів та місця встановлення стели варто опитувати і враховувати їхню думку».

У мерії відреагували на критику та зібрали громадське обговорення. Однак на засідання прийшли здебільшого журналісти.  Нині архітектори пропонують розташувати напис або у парку біля вул. Жужоми, або навпроти Соборної площі. Секретар міськради Олександр Радуцький запропонував черкащанам надсилати свої пропозиції щодо дизайну серця та місця розміщення стели на сайт міськради.

Капітальний ремонт вулиці Чорновола

У Черкасах триває кампанія з ремонту автошляхів. Вже відремонтовано велику кільеість вулиць. Окрім часткового ремонту дорожнього покриття, деякі вулиці ремонтують капітально. Зокрема такі роботи проводяться на вулиці Чорновола. На відрізку вулиці (від А. Лупиноса до просп. Хіміків) ремонтники облаштовують бордюрне каміння та ремонтують зливову каналізацію.

У Черкасах відбудеться «Черкаси Нова Пошта напівмарафон»

16 жовтня у Черкасах відбудеться масштабний спортивний захід – «Черкаси Нова Пошта напівмарафон». Подібний захід буде проводитись вперше у нашому місті. За словами одного з організаторів напівмарафону, забіг має зібрати всіх поціновувачів здорового та активного способу життя.

Представник від міської влади заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць запевнив, що мер Анатолій Бондаренко зацікавлений у проведенні подібного спортивного заходу. За словами пана Коломойця, міська влада всіляко підтримує спортивний розвиток Черкас.

День забігу буде розподілений на декілька дистанцій. Для дорослих це: 3 км, 10 км та 21 км. Для дітей: 300 м та 1 км. Детальніше про трасу, розказав співорганізатор напівмарафону Максим Кривенко.

Окрім основної спортивної програми організатори анонсували так звану «Галушка паті». Де всіх бажаючих зможуть пригостити традиційною українською стравою.

Для реєстрації на участь у напівмарафоні спортсмен повинен заплатити 450 гривень за дистанцію – 21 км, 250 гривень – 10 км та 100-150 гривень – 3 км. У цю вартість, окрім участі у забігу, учасник отримає стартовий пакет, у який входить чіп для фіксування результату, медаль учасника та символічна футболка. Також траса буде облаштована спеціальними пунктами прийому їжі та води.

Анатолій Бондаренко про стихійну торгівлю: “Ми наведемо там порядок”

Анатолій Бондаренко вчергове озвучив принципову позицію міської влади стосовно стихійної торгівлі. За словами мера Черкас, незаконній торгівлі буде покладений край, адже декількасот підприємців не може тримати все місто у заручниках.

Працівники соціальної сфери з усієї України зібрались у Черкасах

У Черкасах працює тренінговий табір для фахівців соціальної та освітньої сфери. Навчання триває на протязі трьох днів. До участі у тренінгах приїхали фахівці з усієї України. За словами одного з учасників табору Тетяни Моїсеєнко, учасники отримують достатню кількість цікавої та корисної інформації а також набувають необхідних практичних навичок.

Анатолій Бондаренко про незаконну забудову берегів Дніпра та співпрацю з податківцями

Анатолій Бондаренко відповів на питання журналістів, щодо незаконної забудови берегів Дніпра у місті Черкаси. За словами Анатолія Васильовича, влада має намір навести порядок вздовж берега. Окрім того мер зазначив, що у цьому значну допомогу надає податкова інспекція.

Ми змусимо поважати владу – Анатолій Бондаренко

Мер Черкас Анатолій Бондаренко розповів про ситуацію, яка склалась навколо боротьби проти стихійної торгівлі. Зокрема мер окреслив позицію влади по відношенню до недобросовісних підприємців, які нещодавно зірвали засідання виконкому. Також пан Бондаренко поділився думками стосовно сумнозвісної громадської організації “Територіальна громада Черкас”.