У Черкасах стартує «КіноШот»

Вперше у місті відбудеться фестиваль короткометражних фільмів, який пройде з 19 по 21 серпня.

У конкурсі змагатимуться наступні 15 фільмів:

«Закон Пелікана» режисера Євгенії Фікарра, «Дім на краю планети» Олексія Соболева, «Одного разу в Одесі» Владека Занковскі, «Мразь» Дмитра Чухрана, «It’s all the Fault of Brie» Анастасії Супрун, «Сумне обличчя» Романа Кириченка, «Мій хлопчику» Тараса Денисенка, «Один день» Костянтина Петрушенка, «Зірка Давид» Євгена Кошина, «Face Control» Ольги Стуги, «Обрані» Наталії Бєляєвої, «Губна помада» Єлізавети Тельбизової, «Квадрати» Олега Філіпенка, «Жінка на сонці» Анастасії Тихої та «Напрокат» Сергія Сторожева.

 

 

«Подарунок на замку» – щоб пограти у футбол, діти лазять через паркан

Рік тому на базі школи №3 у Черкасах пафосно відкрили спортмайданчик із штучним покриттям вартістю 800 тис. грн. Тоді міські владці обіцяли, що вхід для дітей на територію поля буде вільним. Та сталося не так, як гадалося. Під час канікул залізна огорожа – на замку, а хлопці змушені лазити через паркан, щоб пограти у футбол.

Свячені яблука, груші, сливи – черкащани зустріли Другий Спас

Народними назвами цього свята є Спас, Другий Спас або Яблучний Спас. Сотні містян прийшли до Святотроїцької церкви вшанувати Преображення Господнє.

У Черкасах проблеми з вивозом сміття?

На розі вул. Святотроїцької та Благовісної лежить купа гілля. Місцеві жителі не звернули уваги на повідомлення про заборону викидати сміття, а комунальники не дуже поспішають його забирати. Подібні випадки зафіксовані.