Юрій Єфремов розповів, як відроджує штучно збанкрутіле за часів Одарича черкаське комунальне підприємство “Екологія”

Виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив фінансовий план діяльності комунального підприємства на поточний та наступний роки.

КП “Екологія” Черкаської міської ради тривалий час перебувало в сплячому стані та накопичувало борги. Колишня директорка подала в суд на власне підприємство за буцімто невиплачену заробітну плату та виграла його. Таким чином, підприємство наполегливо штовхали у банкрутство.

Однак діяльність КП “Екологія” вкрай необхідна громаді міста, адже підприємство спеціалізувалося на екологічному поводженні з відходами рослинного та біологічного походження. Крім того, за роки простою підприємства на його територію, що була фактично безхазяйною, звозили сотні тонн різних відходів, що там накопичені й зараз. Замість потрібного підприємства громада отримала екологічну бомбу поруч із житловим масивом мікрорайону “Дніпровський”.

Юрій Єфремов, заступник директора підприємства, розповів журналістам “Антени”, що сам живе в мікрорайоні й екологічна ситуація його непокоїть перше за все. Зимою цього року під час зустрічі він розповів міському голові Черкас Анатолію Бондаренку про нелегальні звалища, ретельно сховані в промисловій зоні міста, та разом із командою однодумців отримав доручення відродити діяльність “Екології”.

На цьому етапі Юрій Єфремов бачить стратегію підприємства, спрямовану перш за все на, так би мовити, “відбиття” штучних та надутих боргів, інвентаризацію накопичених відходів та спрямування зусиль на розробку та впровадження сучасних технологій перероблювання з застосуванням найсуворіших екологічних стандартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.