Закони про багатостраждальні “євробляхи” підписані Президентом і вступають у законну силу

Закони про багатостраждальні "євробляхи" підписані Президентом і вступають у законну силу. Як це вплине на авторинок в Україні?

На нові автомобілі прийняті закони ніяк не вплинуть. Для б/у авто прибрали обмеження на ввезення машин з екологічною нормою нижче Євро-5, але залишили заборону на ввезення нових авто нижче Євро 5.

При цьому закон стосується розмитнення будь-яких б/у авто з Європи - і вже ввезених, і тих, що ввезуть в майбутньому. Тобто, можна їхати і вибирати собі автомобіль за новими правилами. Якщо встигнути в тримісячний термін після вступу закону в силу, то можна буде отримати 50% знижку на акцизний збір.

У зв'язку з цим відбудеться зміна цін на старі авто в Україні. Експерти прогнозують, що внаслідок введення Законів в дію вживані авто подешевшають у середньостроковій перспективі не менше як на 20-30% Для тих, у кого немає машини, - це позитив. Адже вони зможуть купити вживану машину дешевше. А ось для автовласників, які планували продати стару машину і купити нову, - негатив.