Черкаських дітлахів запрошують на музичну новорічну казочку

Історія про сіренького Рому та білу Ружу, які сильно сподобалися один одному… Проте  в романтичні стосунки молодих мишей втручаються їхні батьки, що з першої зустрічі стали найзапеклішими ворогами. І все це лишень тому, що одна родина сіренька, а інша – біленька.

У обох сімействах вирують шекспірівські пристрасті. На який крок відважаться закохані Рома та Ружа, аби примирити своїх батьків та вберегти любов? Завершення цієї історії можна дізнатися у черкаській обласній філармонії.

Загальна тривалість дитячого новорічного ранку (інтермедія під новорічною ялинкою та дитяча вистава) – 1 година 45 хвилин. Покази відбудуться 22, 28, 29, 30 грудня та 5, 6, 7 січня. Початок вистав об 11 та о 13.00.

З-за парти – на лікарняне ліжко

Черкаський шестикласник потрапив до лікарні після розмови з директором школи. За словами батька потерпілого учня, його син отримав психологічну травму під час навчального процесу, про що свідчить медична виписка. В результаті інциденту відкрито кримінальне провадження.

Прямуємо у відповідний департамент, неочікувано натрапляємо на директора тієї ж 9 гімназії Ірину Топчій у кабінеті заступниці управління. Колишня керівниця міської освіти стверджує, що говорила з учнем спокійно і не знала, що після розмови він потрапив до лікарні. З батьком потерпілого директорка говорити відмовилась.

В результаті інциденту міським головою було дане доручення департаменту провести службову перевірку. Про її результати інформує начальник управління освіти Євгеній Степко. Щоправда, говорити з батьком потерпілого на камеру посадовець відмовився, відмежовуючи прийом громадян від коментарів для преси.

За словами батька Григорія, розмова з керівництвом міської освіти не була конструктивною та не принесла жодних результатів. Він сподівається, що правдиві обставини інциденту з᾽ясують правоохоронці.

Дорожні «поцілунки»

На вул. Б. Вишневецького не розминулися легковики.

 

Інтермедія для дітей

Ялинковий ярмарок розпочато

Ялинковий ярмарок у Черкасах діятиме до 31 грудня. Усього визначено 25 місць, де з 8-00 до 20-00 на законних підставах здійснюватиметься відповідна торгівля.

Відповідальність за утримання площ ярмарків та прилеглу територію покладено на підприємство «Черкаські ринки». Муніципальна інспекція спільно з поліцією має забезпечити недопущення торгівлі новорічними ялинками у невстановлених місцях. Звісно, порушників, які торгують нечипованими хвойними без дозволів – вистачає кожного року.