Депутати облради досі не легітимні?

Депутати облради досі не легітимні – стверджує голова фракції «Батьківщина» Михайло Мушієк. Стосовно цього обранець зачитав постанову злочинної, на його думку, ОВК. Тому батьківщинівці відмовились брати участь у незаконному зібранні та розподілі посад.

На прохання голови облради секретар обласного тервиборчкому зачитав офіційну постанову стосовно обрання нового складу ради.

Черкащині загрожує екологічне лихо

Черкащині загрожує екологічне лихо – впевнені депутати обласної ради. Замість відродження регіону, на Чигиринщині будують промислові пташники з порушенням санітарних вимог та без погодження із громадою. Екологи попереджають про можливі викиди у навколишнє середовище шкідливих речовин, які здатні спричинити понад 100 небезпечних хвороб та епідемію.

Підтримала звернення і екс-очільниця облради Валентина Коваленко, назвавши курники – нахабним цинізмом і зневагою до української гідності.

Депутати закликають голову облдержадміністрації вжити всіх заходів для зупинки незаконного будівництва.

Казкові звірі очима юних черкасців

Учні віком від 5 до 16 років представили понад 80 робіт на конкурс «Зимові звірі різдвяної казки». Витвори виконані у різних техніках образотворчого та художньо-прикладного мистецтва, таких як живопис, графіка, аплікація, витинанка, кераміка тощо. Дипломами відзначено 24 роботи, 7 робіт отримали глядацькі симпатії.

Відзначило журі також і дві колективні роботи: "Зимова риболовля" та "Теремок". Всі учасники отримали новорічні подарунки від міської ради та солодкі подарунки, фарби й інші презенти від добродійних організацій.

 

Екологічне лихо: знов забруднено русло річки Золотоношка

В річку Золотоношка знов потрапили промислові та побутові стічні води міста Золотоноша. Повністю засмічено викидами русло ріки Суха згарь, що впадає в Золотоношку поблизу с.Чапаївка.

На думку місцевих мешканців та громадських активістів, цьогоріч в річку було злито сотні тисяч кубометрів брудної недоочищеної води з недобудованих міських очисних споруд.

Попри витрати мільйонів гривень, про які котрий рік поспіль звітується обласна влада, суттєвого покращення екології регіону не відбувається. Але це не заважає чиновникам кожний рік вправно продовжувати боротися за екологічний стан цієї річкової системи, яка є притокою Дніпра.

Місцеві мешканці обурені, адже колись кришталево-чиста вода, яку можна було пити прямо з річки, нині нагадує смердючу суміш непрозорого молочного кольору. Офіційні органи влади поки зберігають  мовчанку.

Губернатор ознайомився з новою інсталяцією на протестному будиночку