Production

ВІДЕОВИРОБНИЦТВО СКЛАДАЄТЬСЯ З КІЛЬКОХ ЕТАПІВ.

Пре-продакшн. Робота над будь-яким роликом починається перш за все з ідеї. Цей етап є найважливішим, оскільки від нього залежить, наскільки оригінальним буде кінцевий відеоролик і який у нього буде бюджет. Етап пре-продакшн включає написання та затвердження сценарію, підготовку необхідного для досягнення поставлених цілей знімального та освітлювального обладнання. У постановочних роликах в нього додатково входить підбір акторів і локацій для зйомок.

Продакшн. Етап продакшн включає в себе безпосередньо процес відеозйомки на локації або в студії, робота з освітлювальним обладнанням та системами стабілізації зображення, запис інтерв’ю.

Пост-продакшн влючає монтаж відео, створення відео- і аудіоспецефектів, створення інфографіки, корекція кольору, озвучування ролика за допомогою музичної композиції, озвучування дикторським голосом тощо.

Детальніше про вартість послуг дізнайтеся ТУТ

Якщо Ви хочете замовити попередній прорахунок вартості ролика, заповніть анкету ТУТ. Заповнення не зобов’язує Вас до подальшого замовлення, але Ви зорієнтуєтеся по вартості та визначитеся з формою.

ідентифікатор L10-01833