У Черкасах ярмаркували професіями

На заході пропонували свої вакансії 16 роботодавців. За допомогою профорієнтації безробітні могли визначитись зі спеціальністю. Обрати роботу запросили безробітних черкащан, що перебувають на обліку у міському центрі зайнятості.

У центрі Черкас красувалися кухарі, офіціанти та бармени. 

У Черкасах скоро стартує парковий сезон

Про це під час прес-конференції повідомив керівник «Дирекції парків» Володимир Стойко. На відпочивальників чекають конкурси та розваги.
Протягом зими у черкаських парках тривало активне життя: і пернатим допомагали, і на ковзанах каталися, і в ополонку пірнали і Марену палили. На початку весни у зонах відпочинку висадили молоді дерева тепер готуються до масштабних реконструкцій.
У планах «Дирекції парків» також встановити освітлення вздовж парку «Сосновий бір», добудувати вбиральню у парку Хіміків, довести до ладу міські пляжі та становити обіцяне колесо огляду.

Зі скверу «Юність» викрали два пасхальні яйця.

Danke, gracias, merci – які іноземні мови вивчають черкаські школярі?

Не всі батьки знають, що мають право обирати другу іноземну мову для вивчення їхніми дітьми. Оскільки не всі навчальні заклади пропонують долучитися до формування навчального плану, а включають до нього ті предмети на вибір, з яких є викладачі. Так і виходить, що у розкладі з᾽являється, наприклад, російська. 1 вересня бити на сполох уже запізно, тому думати про вибір дисциплін слід завчасно. У деяких українських школах адміністрація нав᾽язує вивчення тієї, чи іншої мови. У мережі батьки столичних навчальних закладів активно обговорюють цю проблему та пишуть листи у профільне Міністерство. Як обирають другу іноземну мову у черкаських школах дізнавалися кореспонденти «Антени».

Наприклад, у Першій міській гімназії м. Черкаси навчають майбутніх поліглотів. Тут 40% викладачів – вчителі іноземних мов. Для адміністрації не проблема – залучити до роботи носіїв мови, або волонтерів, якщо того вимагає навчальний план. Класи ділять на три підгрупи від 8 до 12 осіб. У підсумку третина випускників їде навчатися та працювати за кордон.

11-класник Павло – один із найуспішніших учнів школи, зокрема в опануванні іноземних мов. Нині він має дорослий рівень володіння і може вільно спілкуватися з іноземцями.

У рейтингу найпопулярніших іноземних мов, як і раніше лідирує англійська, за нею йде німецька, іспанська та французька. Російська стрімко втрачає позиції. Станом на перше вересня минулого року її вивчають лише у 55 черкаських класах. Тож у питанні вибору другої іноземної іти в ногу з часом, чи за звичкою брати, що дають – вирішувати батькам.

Черкаськими школами прокотився спортивний флешмоб.

Черкаські спецпризначенці провели тактико-спеціальні заняття

Бійці загону спеціального призначення черкаської поліції провели тактико-спеціальні заняття. Поліцейські відпрацювали на заняттях з тактико-спеціальної підготовки підрозділів поліцейські відпрацьовували навички в умовах максимально наближених до бойових. Свої вміння солдати відпрацьовували у тактичному містечку “KILLER HOUSE”.

Читайте також: Поліція звільнила приміщення адмінбудівлі «Черкасиобленерго» від озброєних охоронців.

Зі скверу «Юність» викрали два пасхальні яйця

У сквері «Юність» днями сталася вже друга крадіжка виставкового пасхального яйця. Нагадаємо, що перша крадіжка сталася в ніч з 18 на 19 квітня. У зв’язку з цим експозицію достроково вже прибрали зі скверу.

Читайте також: Біля скверу “Юність” проводяться ремонтні роботи.