Війна влади з будівництвом незаконних МАФів у Черкасах

Заступник міського голови Геннадій Шевченко прокоментував невдалу спробу збудувати черговий кіоск на вулиці Чорновола 114.

У Черкасах зупинена чергова спроба встановити незаконний МАФ. 

«Звинувачення Радуцького у навмисному зволіканні з виділенням коштів безпідставні»,- С. Овчаренко

Станіслав Овчаренко спростував звинувачення секретаря ради у «ручному керуванні коштами» та пояснив ситуацію з реконструкцією спортивно зали школи №34.

Скандал та погрози на засіданні міськвиконкому. 

Скандал та погрози на засіданні міськвиконкому

Засідання виконкому розпочалося із скандалу, що зчинив секретар міської ради Олександр Радуцький та депутат від Вільних демократів Олександр Збіглов. Пан Радуцький звинуватив міського голову, а вірніше його першого заступника Станіслава Овчаренка у «ручному керуванні коштами». А конкретно йшлося про навмисне, на думку секретаря ради зволікання з виділенням коштів на будівництво спортивного майданчику школи №5.

За невеликий проміжок часу його членами було прийнято низку питань пов’язаних із повсякденними процесами життєдіяльності міста. Вочевидь, без Радуцького робота виконкому продуктивніше ніж за його присутності.

У Черкаській мерії заслухали підприємців, не обійшлося без скандалу. 

До Черкас з᾽їхалися лялькові театри з України та закордону

Вчетверте у Черкасах відбувається фестиваль «Мереживо казкове». Цьогорічний захід особливий, адже вперше участь у ньому беруть колективи з інших країн, таких як Молдова, Білорусь та Аргентина. Зустрічає гостей господиня закладу –заслужений працівник культури України Любов Величко.

Захоплюються Черкасами керівники Хмельницького та Запорізького театрів. Вони – постійні резиденти фестивалю і вдало переймають досвід черкаських лялькарів.

Фестиваль «Мереживо казкове» триватиме з 11 по 15 вересня. В межах заходу професійне журі визначить переможців, а вже у суботу відбудеться офіційне відкриття театрального сезону.

Тут живе казка: за лаштунками Черкаського театру ляльок. 

На День міста у Черкасах буде встановлено новий світовий рекорд

Під час сьогоднішньої прес-конференції міський голова Анатолій Бондаренко представив ініціаторів та організаторів спортивних дійств, що відбудуться у Черкасах в День міста. Відомий Український стронгмен, черкасець Віктор Юрченко повідомив,що разом із двома друзями-богатирями планують встановити на День міста Черкасах світовий рекорд.

Також 16 вересня проходитиме спортивний фестиваль «Сила нації ». Організатори святкових заходів запрошують усіх разом заспівати гімн міста у «Долині троянд». Хор бажаючих проспівати черкаський славень запрошують у суботу 16 вересня о 16.00.

Міська влада готується дивувати черкащан на День міста.

У Черкасах на вулиці Молоткова з᾽явилися лежачі поліцейські

Нові гасії швидкості розмістили на проїжджій частині навпроти ЗОШ №24, аби водії були змушені пригальмувати біля освітнього закладу.
Минулого року «Глявшляхбуд» побудував на вулиці нове дорожнє покриття, тротуари й пандуси. Нині завершує об᾽єкт, лишилося встановити нові дорожні знаки. Як розповів у коментарі «Антені» начальник дільниці Олександр Шутяєв, гасії швидкості придбано у світового лідера з виробництва дорожньої продукції (Чехія) і вони здатні витримати навантаження до 30 тонн на вісь завдяки тому, що виготовлені не з гуми, а з переробленого пластику.

На вулиці Чорновола триває укладання тротуарів. 

Грибний сезон відкрито: рятувальники застерігають черкащан від отруєнь

Традиційно на початку осені лісиста місцевість перетворюється на рай для грибників. Що робити, аби після споживання грибів не потрапити на лікарняне ліжко з тяжким отруєнням знають черкаські рятувальники.

Рятувальники радять спершу вивчити класифікацію грибів, а потім іти до лісу. Вживати гриби у сирому вигляді – вкрай небезпечно, їх слід попередньо відварити декілька разів. Небажано купувати гриби у стихійних місцях продажу.  Рятувальники щорічно проводять роз᾽яснювальні рейди у місцях масового збирання грибів.

Завдяки роз᾽яснювальній роботі, кількість отруєнь з року в рік зменшується. Батьки почали пояснювати дітям як відрізнити отруйний гриб від їстівного і правильно готувати зібраний продукт. Цього року прогнозують невеликий урожай грибів через досить стійку посуху.

Над перекритим Черкаським мостом зафіксовано масовий переліт птахів. 

По вул. Сумгаїтській укладають бордюри

Наразі будівельні роботи тривають під транспортним мостом вздовж проїжджої частини. На місці працюють працівники та спеціальна техніка.  Роботи виконує ТОВ «Главшляхбуд», який паралельно укладає тротуари на вул. Чорновола.

На вулиці Чорновола триває укладання тротуарів.