#ANTENNASTUDIO. Микола СТУЖЕНКО про причини зростання кількості хворих на коронавірус у Смілі

В гостях у #ANTENNASTUDIO ексначальник Смілянського міського відділу охорони здоров’я Микола СТУЖЕНКО. Розмова у студії про причини стрімкого зростання показників у Смілі по захворюваності на COVID-19. Також гість окреслив ситуацію із невиплатою вже 5-ий місяць зарплати медичним працівникам трьох поліклінічних закладів.

Читати далі #ANTENNASTUDIO. Микола СТУЖЕНКО про причини зростання кількості хворих на коронавірус у Смілі

Анатолій Бондаренко припустив, що обшуки київських податківців суто “випадково” збіглися з утаємниченим візитом до Черкас Зеленського

“Давайте скажемо, що це збіг: поки жителі міста шукають президентський кортеж, у Черкаській міській раді обшуки податковою міста Києва. Разом перевіряючих сьогодні 55 осіб… Без слів”, — написав у своєму фейсбуку міський голова.

Читати далі Анатолій Бондаренко припустив, що обшуки київських податківців суто “випадково” збіглися з утаємниченим візитом до Черкас Зеленського

У Смілянській міській поліклініці через звільнення працівників може припинити роботу денний стаціонар

Остання надія смілянських медиків, що депутати міськради таки зберуться і проголосують за виділення коштів їм на зарплату, наприкінці літа змінилася повним розчаруванням.

Читати далі У Смілянській міській поліклініці через звільнення працівників може припинити роботу денний стаціонар

У Черкасах СБУ викрила угруповання наркодилерів

У Черкасах співробітники Служби безпеки України блокували діяльність злочинного угруповання, яке займалося збутом наркотиків та психотропів на території міста.

Читати далі У Черкасах СБУ викрила угруповання наркодилерів

1 вересня скликається сесія Черкаської міської ради

01 вересня  2020 року (вівторок) о 14.00 год. 00 хв.  скликається вісімдесят шосте пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради  в сесійній залі Черкаської міської  ради (бульв.Шевченка,307)  з розгляду галузевих та земельних питань.

Читати далі 1 вересня скликається сесія Черкаської міської ради

У Смілянському ЦНАПі встановили захисні екрани

24 серпня робочі місця усіх адміністраторів Центру надання адміністративних послуг обладнали захисними екранами. Щодня Смілянський міський Центр надання адміністративних послуг відвідує 150-200 людей.

Читати далі У Смілянському ЦНАПі встановили захисні екрани

Освіта Сміли готова до роботи у карантинних умовах

Організацію роботи шкіл в карантинних умовах змогли забезпечити за рахунок раніше виділених коштів із міського бюджету.

Читати далі Освіта Сміли готова до роботи у карантинних умовах