Бюджетних коштів, які виділяють на бібліотеки, недостатньо для їх утримання

За статистикою, найбільш розгалужена мережа бібліотечних закладів у містах-обласних центрах та складає в середньому 22 заклади на громаду. В об’єднаних територіальних громадах, що мають міський, селищний та сільський адміністративний центр, у середньому функціонує 7 бібліотек. У той же час у сільській місцевості, як правило, працюють філії та пункти видачі літератури, що належать до централізованої бібліотечної системи.

Читати далі Бюджетних коштів, які виділяють на бібліотеки, недостатньо для їх утримання

Живий ефір: Андрій Бортник про ситуацію з газопостачанням для черкаських багатоповерхівок

Засновник групи компаній “Нова Якість” розповів про ситуацію з відключенням багатоквартирних будинків міста від газопостачання та розкрив алгоритм для мешканців, як уникнути відключень.

Читати далі Живий ефір: Андрій Бортник про ситуацію з газопостачанням для черкаських багатоповерхівок

Черкащани неодностайні у тому, яким має бути бюджет середньостатистичної сім’ї у місяць – вуличне опитування

Читати далі Черкащани неодностайні у тому, яким має бути бюджет середньостатистичної сім’ї у місяць – вуличне опитування

Після самоізоляції через контакт із хворим на COVID-19 учні не зобов’язані проходити тест і подавати до школи документи про стан здоров’я — постанова Уряду

Згідно з постановою Уряду №641 та постановою Головного державного санітарного лікаря №50, для осіб, які мали контакт із хворим на COVID-19, строк самоізоляції становить 14 днів. У разі підтвердження випадку СОVID-19 в одного з учнів, усі інші учні відповідних класу або групи визнаються такими, що потребують самоізоляції.

Читати далі Після самоізоляції через контакт із хворим на COVID-19 учні не зобов’язані проходити тест і подавати до школи документи про стан здоров’я — постанова Уряду

Співзасновник ГО «Козацькі вітрила» Юрій єфремов спростував факт підтримки організацією кандидата у міські голови Черкас від «Слуг народу»

ГО «Козацькі вітрила» тримається осторонь політики і не підтримує жодну політичну силу, каже Юрій Єфремов, співзасновник ГО “Козацькі вітрила”.

Читати далі Співзасновник ГО «Козацькі вітрила» Юрій єфремов спростував факт підтримки організацією кандидата у міські голови Черкас від «Слуг народу»

Відключення черкаських багатоповерхівок від газу: хто винен?

Засновник компанії “Нова якість” Андрій Бортник прокоментував масові відключення багатоквартирних будинків від газопостачання.

Читати далі Відключення черкаських багатоповерхівок від газу: хто винен?

Бондаренко називає ймовірною причиною пожежі на Смілянській підпал

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко назвав одну з ймовірних причин виникнення пожежі в районі вул. Смілянської-аеропорту, та розповів про хід її ліквідації.

Читати далі Бондаренко називає ймовірною причиною пожежі на Смілянській підпал

Апокаліптичний сценарій виборів у Черкасах запущено політтехнологами “Слуги”?

“Бенкет” навколо пожежі складу відходів деревини, що залишилася після санітарної рубки та обрізки дерев міста, змушує запідозрити причетність політтехнологів “Слуг народу” до підпалу.

Читати далі Апокаліптичний сценарій виборів у Черкасах запущено політтехнологами “Слуги”?

Юрій Єфремов. “Чисто сердечне” зізнання: вся правда про Черкаси та рідний мікрорайон “Д”

У гостях в авторській програмі #Незагречку Оксани Гречко – відомий бізнесмен, спортсмен та громадський діяч Юрій Єфремов. Вся правда про Черкаси та рідний мікрорайон “Д”. Те, в чому ви боїтеся зізнатися.

Читати далі Юрій Єфремов. “Чисто сердечне” зізнання: вся правда про Черкаси та рідний мікрорайон “Д”

Учні «Школи на Тясмином» прибрали берег річки

Учні та вчителі смілянської школи №6, що має неофіційну символічну назву «Школа над Тясмином», 19 вересня долучилися до проведення екологічної акції. У 3-ті вихідні вересня кожного року по всьому світу за підтримки Європейського Союзу та інших організацій проводиться екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Головний меседж цього проєкту – звернення до екологічної свідомості нашого суспільства щодо бережливого ставлення до берегів річок України.

Читати далі Учні «Школи на Тясмином» прибрали берег річки