Новини

Перегляд TV On-line

Чому саме телеканал “Антена”?

ЧОМУ САМЕ «АНТЕНА»?

Кожен із нас стикається з рекламою на телеканалах щодня. Часом вона нас розважає, частіше дратує, при всьому цьому така реклама однозначно запам'ятовується, «записується на корочку»... З чого можна зробити висновок, що при правильному підході телереклама є дуже ефективним інструментом просування послуг і товарів. Без рекламної підтримки стимулювання збуту може бути неефективним або взагалі неможливим.

Телеканал "Антена" - перший і єдиний місцевий телеканал, що мовить у ротаційному форматі. це означає, що кожен телевізійний сюжет виходить в ефір понад 100 разів протягом кількох днів, що дає змогу усім нашим глядачам отримати інформацію у зручний для них час. Більш детально з описом послуг можна ознайомитися на сторінці "Перелік та вартість послуг".

Територія мовлення - кабельні мережі м. Черкаси, м. Сміла (два з трьох найбільших міст області, заг. к-ть населення 347 000 осіб, що становить 28% населення області), м. Кам’янка, а також кілька населених пунктів області, які беруть сигнал без договірних відносин.

Тим, у кого немає кабельного телебачення, але вони хочуть знати місцеві новини, телеканал у будь-який час можна дивитись онлайн - з ПК або з мобільного. Телевізійні сюжети на запит можна також переглянути на сайті або на каналі youtube.

Крім того, разом із сотнями інших українських національних та місцевих телеканалів, телеканал «Антена» дивляться глядачі з таких міст України, як Одеса, Дніпро, Київ та інші, - у мережі «Ланет.TV» у розділі «Регіональні телеканали».

Телеканал має 100% україномовний контент власного виробництва і цілодобове мовлення.

З питань співробітництва звертайтеся, будь ласка, телефоном:
+38068 291 20 21 (Київстар)
+38050 580 08 09 (Водафон)
(0472) 500-552 (міський)

12532397