тістоміс-Л4-ХТВ-смілянський машинобудівний-

На «Сміламаш» зробили ювілейний 10-тисячний тістоміс

Приєднують останні запчастини, натирають до блиску і готують до відправи замовнику. На «Смілянському машинобудівному заводі» з гордістю наклеюють на своє «дітище», тістомісильну машину марки Л4-ХТВ, ювілейний десятитисячний номер. Хоча підприємство виготовляє широкий спектр обладнання для харчової промисловості, та цією моделлю пишаються особливо.

«Смілянський машинобудівний завод» спеціалізується на виготовленні техніки для всього агропромислового комплексу. Не одне десятиріччя випускає обладнання і для хлібопекарської галузі.

Уже більше 20-ти років  зборка тістомісильної машини марки Л4-ХТВ відбувається вручну на підприємсвті. Складові до неї такої виготовляються  на «Сміламаш». Тож цю модель по праву тут вважають унікальною, адже аналогів у неї немає. Крім смілянських машинобудівників її більше ніде не виготовляють.   

Поряд із агрегатами ювілярами на «Сміламаш» впроваджують у виробництво і новий асортимент продукції. Так 2019рік увійде в історію заводу як початок виготовлення тут BDF-контейнерів. Десять місяців тому на ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» взялись за розробку і виготовлення зовсім нової для цього підприємства продукції. Вже зараз можуть з упевненістю сказати, що налагодили серійне виробництво.

Конструкцію  постійно удосконалюють. Наприклад, якщо спочатку виготовляли з гнутого профілю, то нині, на прохання замовників, внесли зміни у конструкторську документацію. Тепер контейнери мають рівні борти.

Ринок BDF-контейнерів смілянські машинобудівники прагнуть завойовувати саме якістю та швидкістю виготовлення продукції. На «Сміламаш» готові до викликів часу, тому впевнені, що продукція заводу буде завжди затребувана та конкурентоспроможна.