Сергій Одарич: коротко про головне

Злочинність у Черкасах зросла на 78%, кількість тяжких злочинів на 60%, особливо тяжких на 220%. Причинами цього є зубожіння людей, зростання агресії у суспільстві, параліч правоохоронних органів, поява великої кількості нелегальної зброї. Сергій Одарич пропонує мільйон гривень спрямувати на встановлення камер у найнебезпечніших місцях Черкас, щоб зменшити рівень злочинності.

Понад 300 черкасців взяли участь у громадських слуханнях щодо перейменування вулиць. Міський голова Сергій Одарич вважає за потрібне є використовуючи автентичні назви міських вулиць. Перейменування не тягне за собою ніяких фінансових видатків, мешканцям будинків не потрібно вносити зміни в паспорт та інші документи.

- Місто спроможне знайти кошти на реконструкцію театру. 83 млн. грн. збитків, які завдала пожежа – це смішна і дуже занижена сума, - вважає міський голова Сергій Одарич. – Наступним кроком має бути замовлення проекту реконструкції.

 

Про утворення виборчих дільниць

У Черкасах зареєстровано 226536 виборців, 15093 житлові будинки. Також на території міста є 1520 будинків, де немає жодного виборця. Люди починають виписуватись з місць постійного проживання та селитися у гуртожитках, є кімнати, де зареєстровано по 20-30 осіб. Багато черкащан знаходяться за межами своїх виборчих дільниць. До 20 серпня треба подати зміни до дільниць, а потім ТВК сформує округи.

Департаменти працюють на 8

Порівняно з минулими роками департаменти працюють добре. Багато коштів отримали департамент житлово-комунального комплексу та департамент охорони здоров'я та медичних послуг.

- Я задоволений роботою департаменту освіти та гуманітарної політики, кошти підуть на школи дитсадки та заклади культури. По 12-бальній шкалі поставив би тверду 8 по виконанню бюджету станом на 1 серпня, - зазначив секретар міськради Олександр Радуцький.

У Долині троянд треба вигулювати корів

Секретар міськради Олександр Радуцький вважає, що у Долині троянд треба пасти худобу. Там росте конюшина, яку зазвичай їдять корови. Газон мали б косити вже 4 рази, його косили лише раз перед Днем міста.

АЗОТ має відновити діяльність

Міський голова Сергій Одарич отримав відповідь від Прем'єр-міністра щодо ситуації на ПАТ «Азот». Очільник міста вважає, блокування поставок газу на підприємство носить суто політичний характер. Тож з метою відновлення повноцінної роботи «Азоту» Сергій Олегович ініціює створення робочої групи на чолі з Борисом Райковим.