Берег-смітник

Черкаси, район "Митниця". Тут черговий раз трапився скандал проти забудови берегової лінії Дніпра. Жителі цього мікрорайону скаржаться на безвідповідальність забудовників, депутатів Черкської міської ради Казаряна та Колядко. В минулому пожежне ДЕПО на разі зруйнували, а землю передали під забудову. На теперішній час на проведення будівельних робіт на цій ділянці накладено мараторій. І тепер пляжна зона відпочинку черкащан поступово перетворюється на смітник.

Доля України

Київ. Майдан Незалежності. Голова Правління громадської організації Роман Шовенко звертається до усіх свідомихгромадян України відносно змін до Конституції. Процес змін до Конституції має бути відкритим, прозорим та зрозумілим для громадян України. Луганську а Донецьку області можуть продати, як це трапилось з АР Крим. Зміни до Конституції позбавляють українців права власності та перетворює їх в рабів на власній землі.

Вистава зі щасливим кінцем

Зранку театрали прийшли під стіни Будинку рад у білих халатах та з плакатами. Так вони хотіли звернути увагу обласної влади на проблеми черкаського драмтеатру та його колективу. Мітингувальників спочатку навіть до зали не впускали та потім депутати зголосилися надати слово акторам.

Під час виступів театрали презентували благодійний фонд, створений для відбудови погорілого театру та попросили в обласної влади звільнити художнього керівника Проскурню, а директора Осипова повернути до виконання обов᾽язків. Сергій Проскурня, якого тривалий час ніхто не бачив – таки постав перед акторами на сесії та повідомив про звільнення за власним бажанням. Театрали зустріли таку заяву оплесками та криками «Ура».

Крім цього, депутати Черкаської облради звільнили драматичний театр від сплати 50 відсотків надходжень від орендної плати до загального фонду обласного бюджету. За відповідне рішення проголосував 61 депутат.

Немовля на продаж: черкащанка хотіла продати новонароджену дитину

Пацієнтка неонатального центру черкаської обласної дитячої лікарні хотіла продати новонароджену дитину за 40 тис. грн. Жінку затримала медсестра на сходах медзакладу. Наразі тривають слідчі дії. Маля незабаром потрапить до притулку, а його матір - за грати.