Фінансовий експерт розповів черкаським підприємцям про взаємодію влади і бізнесу

Фінансовий експерт розповів черкаським підприємцям про взаємодію влади і бізнесу. Колишній міністр фінансів Литви та екс-член європейської комісії Альгір дас Шемета обговорив з керівництвом Черкащини пріоритетні напрямки роботи області. Серед першочергових завдань - колективна робота бізенсу, спрощення реєстрації та земельної демократії. Нині зареєструвати бізнес у Черкасах можна протягом доби.

Черкаські дітлахи створили казку

Творчі діти Черкас розмалювали прикраси для головної міської ялинки. 60 унікальних будиночків та 200 голубів засяють на цьогорічній новорічній красуні. Участь у конкурсі взяли учні шкіл, мистецьких, спеціалізованих та культурних закладів.

Щороку кращі роботи беруть активну участь у всеукраїнському фестивалі «Святий Миколай». Минулоріч черкащани здобули перше місце. Щороку у Черкасах проходить благодійний аукціон Смачна новорічна країна.  Вже з 12 грудня розпочнуться майстер-класи з розпису пряників. А з 14 по 19 грудня у ТРЦ любава створять казковий ліс, де на деревах висітимуть новорічні іграшки із зображенням тварин, що занесені до червоної книги. На День Святого Миколая їх продадуть на благодійному аукціоні.

Студенти ЧДТУ відзначили День Збройних Сил

Студенти ЧДТУ відзначили День Збройних Сил України. Нині він має особливе значення через гарячі події на Сході та тяжкі втрати наших бійців. Протягом АТО полягло близько 100 черкащан, серед них двоє студентів університету - Євгеній Присяжний та Сергій Амброс.

На урочистості запросили учасників трьох воєн – Другої Світової, війни в Афганістані та бійців АТО. Вони розповіли студентам про будні на передовій. Афганець Геннадій Кузьмічов подарував університету книгу з нагоди 25-річчя закінчення війни.

Студенти співали патріотичні пісні та читали вірші. Виконуючий обов᾽язки ректора університету Сергій Назаренко зазначив, що немає кращої професії, ніж захищати Вітчизну.

У 2012 році ВИШ започаткував військову кафедру на базі сумського університету. Наразі вже другий випуск отримав офіцерські погони.

“Клименка звільнено!”

Півроку об`єднанна коаліція громадських організацій Черкаської області спільно з "Депутатським контролем" боролись з одіозним чиновником і нарешті головного еколога в Черкаській області Миколу Клименка звільнено з посади.

Реформа місцевих ЗМІ в Україні

Конференція в Черкаській обласній державній адміністрації за підтримки країн-партнерів Польщі та Канади. Тема: "ЗМІ - вартові демократії?" НЕвтішні результати реформ, відсутність свободи слова в комунальних ЗМІ, викривлена подача інформації, розкрадання грантових коштів та створення незалежних засобів масової інформації. Ось такі основні питання обговорювались учасниками заходу, котрий відбувся в Черкасах.