Біля ОДА напали на активістів та зруйнували “хатинку”

Пізно ввечері 11 грудня невідомі в масках напали на активістів, які протестували біля ОДА проти голови облради Олександра Вельбівця. Агресивні молодики зруйнували "хатинку" активістів, а протестувальників побили та обікрали.

 

 

На вул. Вербовецького асфальт кладуть у багнюку?

Під час сесії міської ради депутат Валерій Міняйло поінформував про порушення прокладання асфальту по вулиці Вербовецького. Міський голова безпосередньо із засідання відрядив начальника вуличної інфраструктури зробити рейд. Про результати Сергій Отрешко повідомив у Фейсбуці:

Спільно з підрядником та членом виконкому Романом Ганзевичем провели перевірку. По-перше, асфальту на об'єкті ще нема - він тільки відвантажується із заводу.

По-друге, жодні зауваження до підготовки ремонтних карт для асфальтування як у Управління інфраструктури, так і у Автомайдану, відсутні. Якщо розлита бітумна емульсія кимось з помічників депутата була прийнята за багнюку, то ми тут не допоможемо.

Єдине, в чому був правий депутат - бюджет треба приймати в січні, для того, щоб роботи виконувались влітку.

Сільська громада прийшла забрати своє

Народних обранців у дверях до сесійної зали зустріла громада села Геронимівка з транспарантами. Літні жінки вимагають у депутата міськради Павла Карася повернути їм Будинок культури, який збудували власноруч. Нині у селі немає культурного осередку, тож молодь вештається дворами у пошуках пригод.

Колишній Будинок культури було передано на баланс ПАТ «Україна-1», співзасновником якого є нинішній депутат міськради Павло Карась.

Наразі заклад знаходиться у жахливому стані. На захист селян став депутат Олександр Радуцький,  посилаючись на закон про об'єднання громад.

Черкаські депутати обмежили свободу журналістів

Черкаські депутати обмежили свободу журналістів. Зокрема, фракція «Черкащани» запропонувала надавати доступ до сесійної зали не більш ніж двом журналістам від видання. Підтримали таку пропозицію також УКРОП та Партія вільних демократів. Більшості не вдалося силою голосів вилучити протизаконну поправку з проекту. Тож відтепер представникам преси доведеться показувати на вході до зали редакційні посвідчення та приходити максимум удвох від одного ЗМІ.

На сесії міськради трапилося диво

Депутатський корпус з᾽явився у повному складі в кількості 42 осіб. На початку засідання колишній міський голова Сергій Одарич отримав тимчасове депутатське посвідчення. Опісля владці обрали лічильну комісію та сформували 7 фракцій. Секретаря поки не обиратимуть.

Як зазвичай, розпочали роботу з депутатських запитів та звернень, цього разу стосовно корупційних дій деяких розпорядників коштів, поновлення світла на пішохідних переходах, порушень під час місцевих виборів, неефективну роботу департаменту житлово-комунального господарства тощо.

Після запитів та звернень депутати тривалий час досить емоційно обговорювали порядок денний. Особливий резонанс викликало питання розподілу міського бюджету.