Міськрада підтримує волонтерські центри

Міський голова спільно з керівництвом відповідного департаменту ознайомився з роботою Центру допомоги армії та Центр гостинності, поцікавився проблемами та заслухав пропозиції волонтерів.

- Ми прийшли сюди не піаритися, а знайти з депутатами спільне рішення, сісти за стіл переговорів та зробити все можливе для того, щоб Центр гостинності працював і надалі, - зазначив міський голова Анатолій Бондаренко. - Коли йдеться про допомогу переселенцям, то не стоїть питання ціни.

Черкаська міськрада обрала склад виконкому

Черкаська міськрада обрала склад виконкому, запропонований саме міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, а не анонсований Сергієм Одаричем антимерською більшістю, яка, як ми і прогнозували, фактично так і не відбулася. Навіть із нервової поведінки лідерів деструктивної більшості, що так і не стала реальністю, - депутатів Згіблова, Зорі, Карася та Романова стало зрозуміло, що перевага в голосах сьогодні саме у прихильників Бондаренка. 22 голоси "за" - такою була сьогодні мінімальна підтримка Бондаренка міськрадою.

До складу виконавчого комітету увійшли 14 осіб: міський голова, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, 4 заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, 7 представників від громадськості та секретар міської ради.

Хто труїть Черкаси?

Навіть без проведення лабораторних аналізів видно, що над Черкасами утворилася величезна хмара зі шкідливих викидів. Таке явише помітили збоку Черкаської дамби. Ймовірно, викиди здійснює потужнюють підприємство хімічної промисловості ПАТ "Азот" та черкаська ТЕЦ. Хто нестиме відповідальність за отруєне черкаське повітря наразі невідомо.

В Черкасах новий виконком і нова більшість. Без Одарича?

Черкаська міськрада обрала склад виконкому, запропонованого саме міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, а не анонсованою Сергієм Одаричем антимерською більшістю, яка, як ми і прогнозували, фактично так і не відбулася.
Навіть із нервової поведінки лідерів деструктивної більшості, що так і не стала реальністю, - депутатів Згіблова, Зорі, Карася та Романова - стало зрозуміло, що перевага в голосах сьогодні саме у прихильників Бондаренка. 22 голоси "за" - такою була сьогодні мінімальна підтримка Бондаренка міськрадою.
Отже, депутати Черкаської міськради проголосували за новий склад виконавчого комітету. За це рішення віддали свої голоси 22 депутати.

До складу виконавчого комітету увійшли 14 осіб: міський голова, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, 4 заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, 7 представників від громадськості та секретар міської ради.
Отже, персональний склад виконавчого комітету Черкаської міської ради:
Міський голова – БОНДАРЕНКО Анатолій Васильович.
ОВЧАРЕНКО Станіслав Анатолійович, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
БУДАНЦЕВ Роман Петрович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
ГУРА Сергій Вікторович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
КОЛОМОЄЦЬ Ігор Анатолійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
ШЕВЧЕНКО Геннадій Юрійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
БІЛИК Володимир Григорович.
ГАНЗЕВИЧ Роман Вікторович.
КІЄНКО Іван Юрійович.
КОЛІСНИК Олексій Миколайович.
КУХАРЧУК Дмитро Васильович.
МУШІЄК Андрій Михайлович.
САНДЕЦЬКИЙ Олександр Борисович.