Дитяча виставка робіт для оформлення книг

У приміщенні Черкаського краєзнавчого музею представлена виставка робіт молодих художників. Загалом, виставка орієнтована на оформлення книг. Окрім того вся програма розділена на три етапи, на кожному з яких діти виконували певну роботу. Перший етап завершився проведенням конкурсу ілюстрації до поеми Ліни Костенко «Маруся Чурай». Другий етап увінчав собою виконанням ескізів та макетів обкладинки книги «Черкащина туристична». Останній, третій етап присвятили творчості Василя Симоненка. Зазначимо, що саме малюнки присвячені творчості Симоненка виграли міську грантову програму, та на основі цього проекту була створена ціла збірка творів письменника, проілюстрованих черкаськими молодими митцями.

У середмісті облаштовують «проблемний» перехід

На пішохідному переході по вул. Хрещатик поклали нове асфальтне покриття. Для більш зручного пересування пішоходів доріжку облаштують плиткою.

По вулиці Хрещатик, навпроти будівлі податкової облаштовують територію біля пішохідного переходу. Всі містяни знають це місце, адже після інтенсивних дощів або снігу в цьому місці обов’язково утворюється «море», тому пішоходу змушені шукати інших шляхів. Але парадоксом цього переходу є те, що, власне місце куди люди переходять с однієї сторони вулиці на іншу виходить просто на клумбу. Наразі ця проблема у процесі вирішення – доріжку облаштують плиткою.

Байкери заполонили Черкаси

Любителі мотоспорту дорогою на «Тарасову гору» заїхали у Черкаси. Байкери з різних куточків України влаштували флешмоб на Соборній площі. Після кружляння у центрі Черкас мотоциклісти попрямували на «Тарасову гору», де відбувся феєричний фестиваль.