Допомога проекту

ПРН

Шановні друзі!

Засновником усіх наших медійних проектів є об’єднання громадян “Центр медіаініціатив”, зареєстроване у 2000-му році в м. Черкаси за адресою, був. Шевченка, 220. ГО “Центр медіаініціатив” є неприбутковою організацією, створеною з метою розвитку інформаційного простору країни, допомоги окремим журналістам да засобам масової комунікації у виконанні ними своїх професійних обов’язків та реалізації їх громадянських прав та свобод.

Ми існуємоСТРУКТУРА_ВЛАСНОСТІ завдяки коштам, наданим благодійниками, донорами, отриманим грантам та надходженням від продажу реклами в наших медійних проектах – газеті “Антена” та телеканалі “Антена”. Наша діяльність прозора, а звітність оприлюднюється згідно вимог законодавства. Враховуючи статус засновника, всі наші проекти не мають кінцевого бенефіціара. Тобто, жоден з наших проектів не несе на меті збагачення тої чи іншої особи. За свою роботу наші журналісти отримують заробітну платню та авторські гонорари, що оподатковуються згідно діючого законодавства України.

На сьогодні ринок реклами, підприємницька активність знаходяться в стані глибокої стагнації, що неодмінно відображається на роботі медійників. Тому ми сподіваємось на допомогу наших прихильників, людей, кому небайдужі питання Свободи слова, розвиток незалежних медіа в Україні, нарешті, розбудова справжнього громадянського суспільства.

Якщо у Вас виникло бажання допомогти розвитку нашого медійного проекту, ви можете внести посильну неповоротну фінансову допомогу на рахунок телеканалу. Допомога може бути також цільовою, за попередньою домовленісттю про мету використання коштів.

Зазвичай, крім окремо та індивідуально оговорених випадків, кошти використовуються для зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази телеорганізації та окремих медійних проектів.

Фінансова зimg4вітність організації надається до відома всіх без винятку благодійників, донорів та грантодавців.

Отримати реквізити рахунку організації та узгодити цільове призначення коштів ви зможете, звернувшись до нашої організації за контактами, зазначеними в розділі “Про нас“.

Також ви можете запропонувати нам власні проекти та інформаційні теми для сюжетів.

ідентифікатор L10-01833