Психологічна, соціальна та правова допомога для будь-кого

У Черкасах працює спеціалізований заклад, який надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих ситуаціях та потребують сторонньої допомоги. Так як центр є державною установою, тому послуги надаються безкоштовно. Зокрема одним з аспектів допомоги, яка надається в центрі – є правова консультація та первинна правова допомога.

Також ще одним сектором центру є психологічна консультація. Адже кожен день людина стикається з безліччю життєвих проблем, з якими не завжди вдається впоратись самостійно. Тому співробітники центру завжди готові вислухати та надати якісну психологічну допомогу.

Не менш гострим питанням сьогодення є злочинність підлітків. Тож у центрі соціальних служб працює співробітник по роботі з підлітками, які перебувають у слідчому ізоляторі. Основним завданням фахівця є допомога таким людям, адже підліток може психологічно зламатись і не продовжити нормальне життя.

Керівник центру Тетяна Скляренко нарікнула на те, що на сьогоднішній день організації не вистачає кваліфікованих кадрів. Також пані Тетяна зауважила, що неодноразово зверталась по допомогу до місцевої влади.

Отже кожен житель Черкас може звернутись до центру соціальних служб та отримати кваліфіковану допомогу від співробітників цієї організації.