Черкаські атовці захищають свої права

Вони обурені бездіяльністю обласної влади, яка досі не надала їм земельні ділянки на Христинівщині. Документи на отримання землі згідно чинного законодавства подані декілька місяців тому. Але процедура чомусь загальмувалася. Бійці стверджують, що обласний Держгеокадастр виконує вказівки очільника облдержадміністрації Юрія Ткаченка, якому в свою чергу дав доручення народний депутат Антон Яценко.

Керівник обласного Держгеокадастру Дмитро Мироненко підтвердив, що всі документи щодо прийому-передачі земельних ділянок в порядку. Чому він затягує процес – пояснити не зміг. Військові навіть запропонували свої охоронні послуги, якщо обласна влада боїться впливу нардепа.

Через бюрократичну тяганину бійцям увірвався терпець. Вони пообіцяли дати обласній владі відпір, якщо та не схаменеться і не почне жити своїм розумом. Інакше соціальна напруга зростатиме й надалі. За два тижні атовці та влада повернуться до земельного питання.

У Черкасах відкрили центр для активних пенсіонерів

У приміщенні Територіального центру соціальної допомоги Придніпровського району Черкас відтепер працює оновлений «Центр активного довголіття». Силами благодійників та небайдужих людей, центр обладнали сучасним тренажерним залом та соляною кімнатою. Орієнтовна вартість проекту – 280 тисяч гривень. Про подальшу роботу центру розказав один з інструкторів закладу Микола Кравченко.

Після офіційних заходів та урочистого перерізання стрічки літні люди провели показове перше заняття у оновленому спортивному залі. В обличчях людей читалось захоплення, адже у їхньому житті з’явилась ще одна радість – спорт. Своїми враженнями від тренажерів поділилась член центру, жінка, яка займається тут вже четвертий рік.

Щоденно зал зможе приймати до 100 осіб. Центр об’єднає у собі громаду міста та дасть можливість літнім людям тримати себе у тонусі.

У міськраді відреагували на критику «порошенківців»

Черкаські «порошенківці» розкритикували діяльність міських департаментів. Зокрема, що стосується освоєння коштів бюджету розвитку, який цьогоріч складає рекордні 379 мільйонів гривень. На думку представників «Солідарності» поки що найкраще працюють департаменти житлово-комунального господарства та архітектури і містобудування. Задніх пасе департамент охорони здоров᾽я. Що насправді відбувається у міській раді ми запитали у однопартійця критикуючої сторони секретаря міськради Олександра Радуцького.

Колесо огляду для Черкас виготовлять у Вінниці

Про це повідомив керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. Новий атракціон буде встановлено у парку «Сосновий бір» наприкінці цього року, або у наступному. Вартість колеса – 8 млн. грн., висота – 30 м, кількість кабінок – 20.