«Черкасиелектротранс» спростовує інформацію про заборону нанесення державної символіки на тролейбуси

Використання державної символіки повинно здійснюватись у порядку, визначеному чинним законодавством України, керівником підприємства були зроблені зауваження щодо використання символіки з порушенням кольорової гами, розмірів і місця нанесення.

Накази та розпорядження щодо заборони використання державної символіки на тролейбусах керівником не видавалися. Недостовірну інформацію з цього приводу було оприлюднено членом громадської ради при «Черкасиелектротранс» Валерієм Мироненком. Станом назараз із 48 тролейбусів, які щоденно виходять на маршрути, більш ніж на 20 наявні жовто-сині кольори.

Підвищення мінімальної заробітної плати: до чого це призведе?

Згідно заяви прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, мінімальна зарплата в Україні з 2017 року буде складати 3200 грн.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган розповіла про можливі наслідки від підвищення мінімальної заробітної платні. За словами пані Джуган, такий крок Уряду ставить під ризик формування майбутніх місцевих бюджетів. Окрім того підвищення "мінімалки" може підвищити податкову ставку для малого та середнього бізнесу.

Благодійні фонди у черкаських медзакладах діють в межах закону, – Олег Стадник

Серед черкаських лікувальних закладів договір співпраці з благодійними фондами уклали  Перша черкаська міська поліклініка, Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини», інфекційна лікарня та стоматполіклініка. Відвідувачі цих установ нерідко не розуміючи механізму діяльності фондів скаржаться на побори збоку медиків. Розвіювали міф у профільному департаменті.

Головний лікар міста Черкаси Олег Стадник пояснює дію механізму благодійних фондів на прикладі пологового будинку. У поточному році його кошторис склав 41 млн. грн., з який на медикаменти спрямовано лише 200 тис. Але завдяки дії благодійного фонду заклад отримав ліків на 2 млн. грн., що в 16 разів збільшило фінансування хворих у невідкладних станах протягом першої доби. Тому діяльність фондів на базі лікувальних закладів є взаємовигідною. Але пацієнти повинні пам᾽ятати, що благодійні внески є добровільними і ніхто з медперсоналу не має право примушувати їх сплачувати. Докладні звіти щодо отримання та використання коштів розміщені на офіційних сайтах лікувальних закладів.

Черкаська Патрульна поліція лишилась без керівника

Черкаська Патрульна поліція лишилась без керівника. Вадим Лісничук залишив посаду, про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі: «Я зробив все що міг, хто може краще нехай спробує! Дякую Черкаси, Ви мій дім!!!».

Нагадаємо, нещодавно Лісничука було призначено тимчасово виконуючим обов᾽язки начальника поліції області. Але вже за декілька днів наказ було відкликано Міністерством, як помилковий. За що принизили офіцера – нам невідомо. Новим керівником черкаських поліцейських стане нинішній заступник начальника Олександр Кокоба.

У Черкасах сніжить

За даними синоптиків у Черкасах на початку листопада погода матиме циклонічний характер. Очікується хмарна, прохолодна погода з температурою вночі 0-5º морозу, вдень 1-6º тепла. У нічні та ранкові години місцями на дорогах спостерігатиметься ожеледиця, тому водіям і пішоходам варто бути особливо уважними та обережними.

Впродовж 3-5 листопада температурний фон дещо підвищиться: вночі близько 0º, вдень до 8-10º тепла. Опади у вигляді невеликого дощу та мокрого снігу можливі 2 та 3 листопада, в інші дні істотних опадів не прогнозується.

За попередніми розрахунками, із 6-го листопада в наш край почнуть надходити більш теплі повітряні маси з південного заходу. Денні температури становитимуть близько 10º вище нуля.