Сотні черкаських підприємців не змогли закрити бізнес напередодні Нового року. В ЦНАПІ нереальні черги, а реєстратори не встигають вносити данні в реєстр

Хотіли як краще, вийшло як завжди.

Реєстраційна служба напередодні нового року опинилася в стані колапсу. Щоденно черкаський Центр надання адмін послуг приймає сотні заяв від підприємців, що бажають припинити сувою діяльність з наступного місяця. Рішення уряду про збільшення мінімальної зарплати та обов’язкову сплату єдиного соціального внеску щомісячно в розмірі 704 гривень, змушує людей терміново припиняти діяльність.

Державні реєстратори не встигають вносити данні
в державний реєстр у встановлені законом терміни

В Черкасах зареєстровано близько 15 тисяч підприємців, а відсоток тих, що активно веде підприємницьку діяльність доволі незначний. Очікується, що найближчим часом більшість з них прийме рішення про припинення діяльності. Адже навіть за відсутністтю доходів з першошого січня підприємці забов’язані сплачувати єдиний соціальний внесок щомісяця в розмірі 704 гривні. Для багатьох людей, підприємництво було не основним видом діяльності і за таких умов податок на нульовий дохід можна сміливо назвати елементом примусу та рабства.
За діючим законодавством передбачена доволі проста процедура – власноруч подати заяву до ЦНАПУ і протягом доби до єдиного державного реєстру будуть внесені зміни. Але наспрпавді виходить по іншому.

В електронних чергах в ЦНАПІ сотні підприємців,
що намагаються подати заяву про припинення діяльності

Після 26 грудня, коли президент підписав відповідний закон, в ЦНАПІ вишукувалися величезні черги. Щоденно приймається більше 100 заяв про припинення діяльності, данні яких мають вносити в держреєстр всього 4 дрежреєстратори. Насправді вони не встигають вчасно це зробити по доволі об’єктивним причинам – в період 28, 29 грудня державний реєстр неодноразово просто не працював. За даними редакції, на сьогодні виникла вже затримка в обробці заяв підприємців. А багато з тих, хто подає заяви 30 та 31 грудня не отримають підтвердження реєстраційної дії. А в січні податкова вимагатиме з них сплати обов’язкових 704 гривень ЄСВ. Тому що за законом діяльність вважається припиненою з моменту внесення відповідних змін до держреєстру.

Хто винен в тому, що сумлінні підприємці, заяви яких
не встигнуть обробити реєстратори, в січні будуть змушені «подарувати» державі зайві 704 гривні?

Як ситуація розвиватиметься в січні і чи буде нести відповідальність кабмін за штучно створений ними хаос, нам невідомо. Але ми очікуємо, що багато людей змушені будуть в судовому порядку оскаржувати шалені штрафи, що нараховуватиме їм ДФС або сплачувати в якості данини державі щомісячно 704 гривні. В черговий раз рідна держава поглумилася над громадянами, підсунувши під ялинку такий негідний подарунок. При тому спробувавши відповідальність за це перекласти на плечі місцевих громад.
 

 

 

Телеканал “Антена” вітає черкащан з Новим роком!

Шановні глядачі телеканалу «Антена»,

Вітаємо вас із новорічними святами!

Нехай накриють вас емоції шалені,

Удача і любов хай будуть поруч з вами.

Здійснення бажань, миру і добра,

Злагоди, достатку й сімейного тепла!

Нехай червоний півник зігріє ваші душі,

Думки хай будуть світлі, оточуючі – дружні.

Бажаємо Черкасам рости і розвиватись

І в рейтингу найкращий тільки підійматись,

Збагачення бюджету, якісних проектів,

Насичених, яскравих і радісних моментів.

Хай збудеться усе, чого душа бажає,

Колектив «Антени» щиро вас вітає!!!

У Черкасах перевізники посварилися з виконкомівцями

Керівники підприємств, що здійснюють пасажирські автоперевезення в межах міста вимагають підвищити вартість проїзду у громадському транспорті до 4 грн. Вони аргументують це боргами за паливо.

Члени виконкому не задовольнили вимогу перевізників. Для прийняття рішення не вистачило голосів. Тож підприємці заявили, що хочуть отримати від міської ради компенсацію різниці в тарифах, інакше – не вийдуть на маршрути.

Перевізники відмовилися перевозити черкащан у новорічну ніч.

Визначні спортсмени отримали відзнаки “За заслуги перед містом Черкаси”

Нагороди отримали срібний призер Олімпійський ігор Сергій Куліш, золоті призери паралімпіади Богдан Кулініч та Василь Ковальчук. Окрім нагород спортсмени отримали грошові премії у розмірі 40 тис. грн.

У Черкасах підбили підсумки олімпійського року.

 

Відзнаки «Почесний громадянин м. Черкаси» вручили родичам загиблих атовців

Рішенням Черкаської міської ради почесні звання присвоєні 23 загиблим. З ініціативи міської влади пишеться «Книга пам᾽яті», до якої увійдуть документальні матеріали, спогади та твори про війну на Сході.

«Ти повернувся, я поруч», – як у Черкасах допомагають сім᾽ям атовців.

 

«Призначення Лютого – це прояв того, що правоохоронна система не змінюється», – громадські активісти

Громадські активісти продовжують боротися проти Валерія Лютого, як очільника обласної поліції. Представники різних черкаських громадських організацій скликали журналістів, аби вкотре заявити про сою позицію та озвучити вимоги до вищого керівництва поліції та обласної влади.

Активісти зважають на кадровий дефіцит, проте впевнені в тому, що серед правоохоронців Черкащини є гідні люди, які можуть обіймати дану посаду. Від Валерія Лютого вимагають у період 30-ти днів продемонструвати відчутний результат в низці резонансних кримінальних справ.

В кінці активісти зазначили, що повнота відповідальності за призначення Валерія Лютого лягає на плечі керівництва Міністерства внутрішніх справ та губернатора області – Олега Ткаченка.

Днями новопризначений керівник обласної поліції поспілкувався з журналістами.

ЧЕЛУАШ має конкурувати з приватними підприємцями

Про це під час прес-конференції заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Зважаючи на дорого вартісну та не завжди якісну роботи підрядника, який здійснює зимове утримання доріг, місто взялося оснащувати власне комунальне підприємство.

У 2016 році з ініціативи міського голови на підприємстві ЧЕЛУШ проходило розслідування щодо проявів корупції. Тоді правоохоронці виявили не одне порушення законодавства.

Для черкаських спортсменів відкрили реабілітаційний центр

Він знаходиться на Центральному стадіоні і готовий прийняти від 70 до 140 осіб на день. Вся техніка «розумна» і розрізняє команди в залежності від захворювання.

На Центральному стадіоні ще не вирішили, як прийматимуть пацієнтів і не встановили вартість послуг. Але першочерговий доступ до Центру реабілітації матимуть футболісти «Черкаського Дніпра».

Невдовзі черкаський Центральний стадіон оновиться.

 

Черкаси – місто №1 в Україні по кількості відремонтованих доріг

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час прес-конференції. Наступного року заплановано завершити ремонт бул. Шевченка, оновити вул. Сумгаїтську та розбудувати вул. Квіткову. Також буде здійснено ремонт тротуарів, розпочнуть з вул. Гагаріна, далі візьмуться за розбудову набережної.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відзвітував за рік роботи.