Боротьба за крісло: екс-директор Черкаського краєзнавчого музею хоче поновитися на посаді через суд

17 березня 2017 року управлінням культури ОДА було проведено конкурс на заміщення посади директора музею, участь у якому брала тодішня керівниця закладу Алла Кушнір. Але перемогу здобула її підлегла Ірина Собко. Екс-директор вважає результати конкурсу неправомірними і хоче у судовому порядку поновитися на посаді. Натомість, нова очільниця музею наводить низку кричущих фактів зловживання службовим становищем своєї попередниці.

Нова керівниця музею переконана, що конкурс на заміщення посади проходив прозоро на очах у представників громадськості. З незрозумілих причин рішення комісії Алла Кушнір оскаржувала лише після призначення Ірини Собко директором, тобто через 3 місяці після конкурсу. У телефонній розмові кореспонденти «Антени» з᾽ясували, чому позивач вважає результати конкурсу неправомірними.

Алла Андріївна дивується, чому конкурс проводили не на вакантну посаду, до того ж стверджує, що інформацію про нього не було вчасно оприлюднено на сайті. До порушень позивач зараховує участь у комісії начальника управління і його підлеглої, а також несвоєчасне призначення нового керівника музею. Нині Соснівський суд міста Черкаси вивчає додані документи у справі. Наступне засідання призначено на 6 жовтня.

У Черкасах біля Будинку правосуддя з᾽явиться новий асфальт

Дорожники виконують фрезерування проїжджої частини на вул. Гоголя на відрізку між вул. Б.Хмельницького та Митницькою. На місці працюють робітники та фрезерувальна машина. Рух транспорту між вул. Б. Хмельницького та Митницькою тимчасово обмежено.

Бульвар Шевченка ремонтують з випередженням графіку. 

КП «ЧЕЛУАШ» потребує підтримки міської влади та робочих рук

Комунальному підприємства катастрофічно не вистачає робочих рук. Наразі проходіть тендера на постачання солі для обробки вулиць міста у зимку. Без підтримки міської влади КП «Челуаш» буде складно виконувати поставленні завдання.

Для КП «ЧЕЛУАШ» придбали додаткову техніку. 

Черкаські тепловики до опалювального сезону готові

Найближчими днями усі ремонтні роботи по відновленні поривів тепломереж ТЕЦ будуть завершені. Гаряче водопостачання з’явиться в усіх будинках черкащан вже у п’ятницю. За потреби опалювальний період можемо розпочати раніше 15 жовтня, запевняють керівники теплопостачальних організацій.

Члени міськвиконкому знайшли кошти, аби учні школи № 28 не мерзли зимою.

На Черкащині може настати енергетичний колапс

Над «Черкасиобленерго» знову навис непосильний борг перед енергоринком. Вже у жовтні працівники можуть не отримати зарплатню. Адже всі кошти, що надходять на рахунки – списуються через борг. Результати такого загравання зі стратегічним підприємством можуть бути вражаючі. Колектив готовий до дій.

Основна проблема – це борг збоку Азоту. Підприємство має екологічну броню у вигляді реактора, який охолоджується завдяки електропостачанню. В разі його відключення, смертельних викид азоту охопить територію у радіусі 30 км. Тому методи впливу на підприємство збоку «Обленерго» досить обмежені. Разом з тим вже згуртований трудовий колектив готовий перекривати автошляхи та відключати абонентів.

У фонду Держмайна, частка якого присутня в Обленерго, є час до початку жовтня аби вплинути на енергоринок і здійснити реструктуризацію боргу збоку Азоту. Інакше на Черкащину, а згодом і Україну вцілому чекає енергетична криза.

У Києві розглядали ще одну справу Черкасиобленерго. 

У Черкасах відкрили пункт збору гуманітарної допомоги постраждалим в Калинівці

Допомогти місцевому населенню оговтатись від трагедії вирішив Нацкорпус. Протягом тижня гуманітарну допомогу збиратимуть з 9 до 21 год у залі ім. С. Амброса за адресою: вул. Благовісна, 170. Приносити можна теплий одяг, дитячі речі, засоби особистої гігієни та продукти харчування. Ситуація в Калинівці досі не врегульована, як відомо, вночі стався вибух на складі боєприпасів. Масштабну пожежу досі не ліквідовано. Черкащан запрошують поїхати на місце події у ролі волонтерів. Телефон для довідок: (063) 651 06 03.

«Як Ви збираєтесь виганяти бариг?», – керівник черкаського осередку Нацкорпусу звернувся до Саакашвілі. 

На що не вистачає коштів черкащанам?

Перехожі поділилися наболілими проблемами журналістам «Антени». Грошей не вистачає усім. Кому не вистачає коштів на хліб комусь на розваги.

Гамарджоба генацвале: черкащани про Саакашвілі.