Боротьба за крісло: екс-директор Черкаського краєзнавчого музею хоче поновитися на посаді через суд

17 березня 2017 року управлінням культури ОДА було проведено конкурс на заміщення посади директора музею, участь у якому брала тодішня керівниця закладу Алла Кушнір. Але перемогу здобула її підлегла Ірина Собко. Екс-директор вважає результати конкурсу неправомірними і хоче у судовому порядку поновитися на посаді. Натомість, нова очільниця музею наводить низку кричущих фактів зловживання службовим становищем своєї попередниці.

Нова керівниця музею переконана, що конкурс на заміщення посади проходив прозоро на очах у представників громадськості. З незрозумілих причин рішення комісії Алла Кушнір оскаржувала лише після призначення Ірини Собко директором, тобто через 3 місяці після конкурсу. У телефонній розмові кореспонденти «Антени» з᾽ясували, чому позивач вважає результати конкурсу неправомірними.

Алла Андріївна дивується, чому конкурс проводили не на вакантну посаду, до того ж стверджує, що інформацію про нього не було вчасно оприлюднено на сайті. До порушень позивач зараховує участь у комісії начальника управління і його підлеглої, а також несвоєчасне призначення нового керівника музею. Нині Соснівський суд міста Черкаси вивчає додані документи у справі. Наступне засідання призначено на 6 жовтня.