У Черкасах визначили, хто відповідатиме за люки

Про результати роботи комісії, створеної у зв᾽язку з нещасним випадком, внаслідок якого загинув хлопчик, повідомив депутат Черкаської міськради Ігор Кіта. Зокрема, він зазначив, що на базі "Черкасиводоканал" створять оперативну службу реагування, яка цілодобово слідкуватиме за люками в місті. Крім цього,  комісія доручила профільним департаментам здійснити повну інвентаризацію люків, колодязів, мереж.

У Черкаській мерії радились, як запобігти крадіжкам люків. 

Жителі мікрорайону «Яблуневий» просять встановити лежачих поліцейських

Про це на сесії міської ради повідомила секретар КСН мікрорайону «Яблуневий» Олена Шамшула. Йдеться про проїжджу частину по вул. Нечуя-Левицького. «Давайте не будемо чекати трагічних випадків», - звернулася вона до депутатів. Міський голова Анатолій Бондаренко доручив ЧЕЛУАШ взяти питання на контроль. Заступник директора комунального підприємства зазначив, що навряд роботи вдасться виконати до кінця року.

У Черкасах на вулиці Молоткова з᾽явилися лежачі поліцейські. 

У Черкасах працівників Придніпровського терцентру звільняють за власним бажанням

Працівників Придніпровського терцентру звільняють за власним бажанням. Про це на сесії міської ради повідомив директор закладу Володимир Коцюруба. Трудовий колектив стурбований і звертається до черкаської міської влади з проханням скасувати рішення ради про об᾽єднання Придніпровського та Сосніського терцентрів.

Працівники терцентру здійснюють виявлення громадян, які мають право на соціальні послуги, обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Для задоволення індивідуальних потреб купують продукти харчування, предмети домашнього вжитку, медикаменти тощо за кошти отримувачів послуг.

Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення профільному департаменту вивчити питання.

Центр гостинності: організована допомога переселенцям. 

На розі вулиць Святотроїцької та Хрещатика тепловики чистять оглядові колодязі

Працівники КП «Черкаситеплокомуненерго» чистять теплові камери від піску та опалого листя, що приникає через отвори у люках.Рух автомобілів Хрещатиком ускладнено через спецтехніку, що працює на перехресті.Профілактичні роботи по очистці оглядових камер тепломережі будь завершенні до кінця дня

Нічийні розкопки: хто риє яму на вулиці Амброса?

Маньківський районний центр зайнятості організовує стажування в ТОВ «Чорна Кам’янка» (Кернел), що є одним із найбільших підприємств району

Одним із найбільш ефективних різновидів професійного навчання, що пропонується службою зайнятості, є стажування - підвищення кваліфікації робітників та фахівців з числа зареєстрованих безробітних безпосередньо у роботодавця. Особи, які тривалий час не працювали, мають можливість відновити та удосконалити свої знання, набути досвіду практичної роботи, адаптуватися до трудового та технологічного ритму, а також зарекомендувати себе і отримати робоче місце. Стажування для роботодавця - найкращий спосіб перевірити спроможність потенційного працівника виконувати поставлені завдання.

Яскравим прикладом співпраці Маньківського районного центру зайнятості з роботодавцями у питанні підготовки кадрів є організація стажування в ТОВ «Чорна Кам’янка» (Кернел), що також є одним із найбільших підприємств району. Земельні угіддя ТОВ "Чорна Камянка" (Кернел) є досить сприятливими для посіву та вирощування зернових, технічних, кормових та овочевих культур, плодово-ягідних насаджень, мають вигідне розташування по відношенню до основних пунктів збуту сільськогосподарської продукції. Підприємство щороку нарощує свої виробничі потужності та на ринку праці працює уже понад 13 років.

В ТОВ «Чорна Кам’янка» (Кернел) на стажування за професіями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «водій автотранспортних засобів» (виконання слюсарних робіт з ремонту автомобілів), «фахівець з використання водних ресурсів» було направлено 19 безробітних. В процесі навчання вони набули ґрунтовних знань з урахуванням специфiки підприємства і мають гарантоване місце роботи.

Довідково: «Кернел» - найбільша агропромислова компанія в Україні та СНД. Компанія є ключовим виробником і постачальником соняшникової олії на внутрішньому ринку. Торговельні марки компанії: «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак Домашня», «Чумак Золота». Окрім цього, «Кернел» є найбільшим українським експортером соняшникової олії, а також основним експортером зернових культур з Чорноморського регіону. Виробничі активи компанії - це чорноземні сільгоспугіддя і сучасні олійноекстракційні заводи. Логістика «Кернел» базується на сільськогосподарській інфраструктурі, що включає в себе найбільшу мережу елеваторів і глибоководних експортних терміналів. Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є сучасне виробництво сільгосп­продукції. Земельні угіддя, які орендує «Кернел», розташовані в більшості областей України. Всього понад 400 тис. гектарів родючої землі обробляють досвідчені фахівці з використанням інноваційних технологій і кращої сучасної техніки.

У Черкаській області компанія обробляє землі в Катеринопільському, Тальнівському, Уманському, Маньківському, Золотоніському, Драбівському районах та представлена підприємствами «Зоря», «Чорна Кам’янка», «Пальміра».

Відділ організації профнавчання ОЦЗ

Відшкодування втрат на суму майже 28 млн грн забезпечили аудитори Черкащини за січень-жовтень 2017 року

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – жовтня 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 27,9  млн грн.

За результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 58 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 23 досудових розслідувань.

За вчинені фінансові порушення 211 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 49 – до дисциплінарної та матеріальної, 4 посадові особи звільнено із займаних посад.

У 152 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшено бюджетні призначення.

Крім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 129,7 млн грн.

Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

На мосту через Дніпро 30 листопада ввечері можливі затримки у русі автотранспорту на 2 години

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 будівельники підрядної організації сьогодні, 30 листопада, продовжать заливати бетонну монолітну плиту на лівому проїзді.
Служба автомобільних доріг у Черкаській області попереджає усіх водіїв, що рух автомобілів через міст ввечері 30 листопада можливо розпочнеться із затримкою орієнтовно на 2 години. Це пов’язано з продовженням технологічного процесу заливання бетонної плити на прогоні мосту.
Прес-служба САД у Черкаській області