Черкащанам нагадали Закон «Про політичні партії в Україні»

Громадянин України може перебувати одночасно лише в одній політичній партії. Членство в політичній партії зупиняється з дня подання заяви. Для внесення змін до відомостей про політичну партію, слід надати необхідні документи. Детальніше у коментарі «Антені» розповіла начальник відділу держреєстрації друкованих ЗМІ Управління держреєстрації ГТУЮ в Черкаській обл.  Світлана Петренко.

Дивіться також: подати документи для держреєстрації тепер простіше.

 

У Черкасах завершено прийом заявок на «Громадський бюджет»

Цього року черкащани подали 122 проекти, сукупною вартістю 121 млн грн. Найбільше проектів подавали у паперовому вигляді, лише 13 було надіслано через інтернет. У міській раді планують змінювати концепцію власне Громадського бюджету, оскільки через невиконання минулорічних проектів, з’явилось поняття “перехідні проекти”. Координаційна рада розглянула майже всі проекти, нині лише 21 проект – у стані розгляду.

Дивіться також: Черкащан втретє закликають подавати проекти на громадський бюджет. 

У черкаському санаторії загинула дитина

13-річна дівчинка відчула себе зле після повернення з дискотеки в обласному дитячому санаторії «Сосновий Бір». У кареті швидкої в дитини настала клінічна смерть. Медики реанімували потерпілу майже годину, але врятувати її не вдалося. Інформацію підтвердили в поліції. Відкрито кримінальне провадження. В даний момент за фактом загибелі дитини проводяться експертизи.

Дивіться також: Поблизу Черкас водій насмерть збив дитину. 

У Черкасах невдовзі обиратимуть членів “Молодіжної ради”

Молодіжні ради вже тривалий час плідно працюють в інших містах України. В Черкасах це перша масштабна спроба консолідувати активну молодь. Ініціативу зібрати молодих активістів аби вони в якості дорадчого органи підказували владі, які проблеми реально турбують молоді, підтримали у міськраді

Дивіться також: У Черкасах визначили вартість харчування у дитсадках

Сміляни проти підвищення ціни на газ

Сьогодні жителі Сміли та Смілянського району змогли долучитися до всеукраїнської акції по збору підписів проти наміру уряду підвищити ціну на газ. Ініціювала її проведення по всій Україні політична партія «Наш край». Активісти опитували смілян у місті найбільшої концетрації людей – це міський базар. Люди відповідали охоче і з цікавістю зупинялись біля палатки «Нашого краю». До намірів уряду щодо чергового підвищення ціни на газ, в один голос твердять, ставляться негативно. Адже питання, як згодом виживати після чергового зростання ціни на блакитне паливо, для них дуже болюче.

Дивіться також: У Черкасах визначили вартість харчування у дитсадках

Сміляни готові ремонтувати дороги власноруч

Якщо на початку літа сміляни вимагали від влади ремонту міських доріг, активно влаштовуючи акції протесту, аби привернути до проблемного питання увагу, то нині – у серпні – вони раді навіть асфальтобетонній крошці.

Дивіться також: Ямковий ремонт черкаських доріг проводять працівники КП “ЧЕЛУАШ”

У Черкасах не відбулася «псевдосесія» міської ради

Депутатська меншість у складі фракцій «вільних демократів», БПП «Солідарність» та позафракційних зголосилися самостійно провести засідання 20 серпня, однак зібрати кворум так і не змогли. До зали прийшли лише 17 депутатів.

Попередньо міський голова Анатолій Бондаренко оголосив про проведення засідання 23 серпня. Опозиційні депутати, очевидно, хотіли продемонструвати свою самодостатність. Та спроба не вдалася.

Маніпулюючи великою кількістю нерозглянутих питань, неготовністю шкіл до реформи нової української школи та недофінансуванням ОСББ депутати Згіблов і Радуцький гнівалися на своїх колег перед об᾽єктивами телекамер. А міського голову ще й звинуватили у змові із суддею.

Крім цього Радуцький звинуватив міського голову у фальшуванні диплому про вищу освіту на назвав керівником ОЗГ. Звісно, без жодних доказів. Тож Анатолій Бондаренко може подавати заяву про наклеп та приниження ділової репутації. Тим паче під час виступу у залі були присутні працівники прокуратури.  Після перереєстрації кількість депутатів не збільшилась. Тож міські обранці мусили розійтися ні з чим.

Дивіться також: сесія Черкаської міськради перетворилась у з᾽ясування стосунків. 

Ямковий ремонт черкаських доріг проводять працівники КП “ЧЕЛУАШ”

Черкаські комунальники розпочали ямковий ремонт аварійних ділянок по вулиці 30-річчя Перемоги. Вулиця 30-річчя Перемоги, яка і більшість доріг міста, потребує ретельного відновлення

Дивіться також: Черкаські комунальники відновлюють дорожню розмітку