У Черкасах «накрили» підкуп виборців від БПП?

Подія сталася по вул. Святотроїцький – на другому поверсі офісної будівлі «Ремпобуттехніки» в приміщенні, яке орендує громадське об’єднання «Солідарність» і яке, ймовірно, є технологічним штабом БПП в Черкасах.

Приїхавши на місце події, поліція виявила велику кількість громадян, які стояли в «живій» черзі. За інформацією. отриманою з відкритих джерел, власник приміщення, яке опинилося в полі зору правоохоронців, – батько керівника міського штабу БПП Олександра Савенка, депутата Черкаської міськради.

На місці пригоди помічений адвокат Олександр Гричаненко, який представляв у суді інтереси представника Партії вільних Демократів Наталії Даньковської в одній зі справ, пов’язаних з відкликанням п’ятьох депутатів. Він же, за збігом обставин, є довіреною особою Петра Порошенка по 194 округу.

Активісти «Батьківщини» зафіксували підвезення громадян автобусами і роздавання їм грошей.

На фото та відео зафіксовано списки людей, близько мільйона гривень, розписки.

 

За словами очевидців, у приміщенні були присутні невстановлені особи зі зброєю.

Поліцейські намагалися виставити з приміщення представників преси.

Дивіться також: Черговий візит Петра Порошенка до Черкас викликав масові заворушення.

Юрій Бойко: політик має бути поруч з дітьми

Серед великої кількості глобальних проблем, що існують в Україні, нерідко забувається й така, якої не має бути в успішній країні. Тисячі дітей у притулках. На жаль, вони не зажди мають достатньої кількості уваги як від батьків, так і від держави. І це те, що має бути змінено, вважає народний депутат Юрій Бойко.

Дитячий реабілітаційний центр “Віра, Надія, Любов”, що у Селі Банча, Чернівецької області, налічує близько 400 вихованців. Тут і дорослі, і діти як ніхто знають про те, як сьогодні виживати без будь-якої підтримки, в тому числі – держави. Але попри це, великою заслугою вихователів центра є те, що вони створили родинну атмосферу, при цьому приділяючи увагу професійній підготовці дітей.  Сьогодні у гості до малих діточок завітав великий друг цього закладу, який опікується ним вже кілька десятків років, Народний депутат України, засновник оппозиційної платформи «За життя» Юрій Бойко.

Звичайно не обійшлося і без подарунків для дітей. Вже понад 20 років працює центр, і весь цей час Юрій Бойко – тут частий гість, каже намісник Вознесенського Банчевського монастиря архимандрит ЛОнгін, який і опікується дітьми.

У цей день Юрій Бойко взяв участь і в таїнстві хрещення. Він відвідав місцевий Свято-Троїцький храм і став хрещеним батьком для маленького хлопчика Богдана.

Коли дивишся в очі цих дітей, розумієш, що вони як ніхто заслуговує на мирне і світле майбутнє, зазначив Юрій Бойко. І саме це має, на думку політика, має стати першочерговим завданням влади.

Дискусія-тренінг «European projects lab for NGOs” пройшла в ЧДТУ

У приміщенні Черкаського державного технологічного університету відбулася дискусія-тренінг «European projects lab for NGOs». Захід проводився за сприяння представництва ЄС в Україні, та є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, мета яких – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.
Учасники тренінгу презентували свої заявки на отримання грантів від Євросоюзу для реалізації проектів, що покликані популяризувати європейські цінності в Україні.

Серед презентованих проектних заявок були:
– зйомка серії фільмів про історію України у складі Великого Князівства Литовського та Речі Посполитої, що показують Україну як невід’ємну частину європейської спільноти;

– вже реалізований комплексний проект з просування зеленої енергетики на Черкащині, в рамках якого було проведено низку відповідних інформаційних заходів та встановлено сонячну електростанцію в університеті;

– відкриття французської медіатеки-інфоцентру, що буде сприяти розповсюдженню французської мови та культури в Черкасах;

– профілактика кібербулінгу, шантажу та насильства серед дітей в інтернеті шляхом проведення просвітницької роботи.

Протягом дискусії-тренінгу відбулося обговорення проектів учасників, їхніх сильних та слабких сторін. Професійну оцінку проектам надала тренерка Любов Ропало.

Прогулянка Черкаським зоопарком: Земля ведмедів і вовків

Для забезпечення комфортних умов перебування хижаків у зоопарку, було створено нових вольєр для ведмедів та вовків.

Площа нової «Землі ведмедів та вовків» становить майже 2,5 тисячі квадратних метрів. Просторі вольєри розраховані на шість вовків та двох ведмедів.

Дивіться також: Прогулянка Черкаським зоопарком: котові, Прогулянка Черкаським зоопарком: пташник

Прогулянка Черкаським зоопарком: котові

Спосіб життя котячих переважно сутінковий, присутінковий і нічний. Живуть вони поодинці або сім’ями, леви утворюють прайди. Дрібні види розмножуються щорічно або частіше, великі — раз на 2–3 роки. Дитинчата народжуються сліпими й безпорадними. Виховує дитинчат мати, батько піклується про них тільки в окремих випадках. Тривалість життя до 30 років.

Дивіться також: Прогулянка Черкаським зоопарком: пташник