Черкащани можуть перевірити наявність себе у списку виборців на сайті ЦВК або звернутися до відділів ведення реєстрів виборців

Держреєстр виборців: як перевірити себе в списках, внести зміни та особливості голосування не за місцем прописки

Черкащани можуть перевірити наявність себе у списку виборців на сайті ЦВК або звернутися до відділів ведення реєстрів виборців Соснівського і Придніпровського районів.

Після 10 липня виборці отримають іменне запрошення прийти на вибори до ВР 21 липня 2019 року

Тепер, за потребою, достатньо звернутися з заявою до відділів держреєстру виборців, щоб змінити місце голосування

Зміни в реєстр виборців вносяться до 15 липня 2019 року включно.

У зв’язку з проведенням позачергових виборів до ВР відділи державного реєстру виборців Черкаської міськради працюватимуть у вихідні дні

У Смілі працює Школа волонтерів

У Смілі активно діє Школа волонтерів. Відкрили її традиційно на базі міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Волонтерський хаб отримав промовисту назву «Рушійна сила».

До роботи у волонтерській школі долучилися волонтери Корпусу миру, а також випускники цієї Школи. Зокрема, на зустріч зі смілянськими волонтерами завітала Анна. Свого часу вона також опановувала нові вміння і навички у Смілянській школі волонтерів, в нині успішно реалізує соціальні програми у Португалії.

28 травня волонтери спланували та обговорили соціальні акції, які планують провести найближчим часом у Смілі, та працювали у групах. Головна проекція тренерів цього була на командну роботу, адже вміти працювати в команді надзвичайно важливо. Юнаки та дівчата разом виконували руханки, малювали, успішно долали різноманітні вправи на кмітливість. Загалом, дві години роботи промайнули як одна мить. Адже цікаво і весело проводити час можна лише з гаджетами, а й у команді гарних друзів.

Тож допомагати людям, бути в центрі подій та реалізовувати свою соціальну ідею…Усе це можливо. Незалежно від віку, соціального статусу та власних уподобань, кожен охочий може стати волонтером і дарувати добро, позитив та робити світ кращим.

Дивіться також: І в свята, і в будні волонтери прямують на схід України

Черкаські рятувальники ліквідували пожежу надвірної споруди

29 травня на території приватного домоволодіння на вулиці Гагаріна виникла пожежа у надвірній споруді

Займання помітили сусіди, які, сповістивши господарів про пожежу, одразу зателефонували до Служби порятунку

Завдяки оперативним діям вогнеборців вдалося запобігти поширенню вогню на неподалік розташований житловий будинок

Дивіться також: Рятувальники Черкащини проводять екскурсії пожежно-рятувальними підрозділами

До 8 червня обмежено рух транспорту Хрещатиком між вулицями Університетська та Івана Франка

Обмеження руху транспорту Хрещатиком між вулицями Університетська та Івана Франка діятиме від 28 травня до 8 червня. Відповідне рішення ухвалено на засіданні виконавчого комітету Черкаської міськради та зумовлене виконанням аварійно-відновлювальних робіт на тепловій мережі.

Наразі підрядник розпочав пошук ділянки, на якій трапився порив тепломережі.

 

Ремонтні роботи на Соборній у Смілі тривають

Ремонтні роботи на Соборній у Смілі тривають. 30 травня їх виконували силами працівників СКП «Комунальник» та фірми «ЗЕТ Компані»

В’їзд у Смілу з боку Черкас вулицею Соборна до кінця травня планують зробити проїзним

На ремонт найбільш аварійних ділянок вул. Соборна використали 130 т асфальтобетонної суміші. 20 т асфальтобетону місту подарував місцевий асфальтовий завод.

Дивіться також: 28 травня у Смілі розпочалась міська толока – ремонтні роботи дорожнього покриття