Новини

Перегляд TV On-line

Про нас

Телеканал, інтернет-ресурс та газета "Антена" - співтовариство сучасних регіональних медіа, які утворюють локальний медійний хаб, що опікується інформааційними інтересами громади міста Черкаси та Черкаської області.

Газета «Антенна» була створена в 1997 році журналістом Валерієм Воротником. Влітку 1998 року почав працювати інтернет-сайт, який на той час був лише інтернет-версією друкованого видання.

У 2006 році було створено сучасний телевізійний канал, що має цілодобове мовлення на територію міста Черкаси. З листопада 2008 року телеканал здійснює цілодобове мовлення в мережі інтернет. Під тиском злочинної влади Януковича в травні 2011-го року телеканал було закрито. Припинила регулярний вихід і газета. Однак в березні 2013 року завдякі поразумінню з партнерами - національним кабельним оператором "Воля" мовлення телеканалу в Черкасах було поновлено. Зараз телеканал "Антена-плюс" є найпопулярнішим мсцевим телеканалом, що здійснює цілодобове мовлення в форматі новинного циклічного телеканалу і має найпотужнішу аудиторію серед інших місцевих мовників в місті Черкаси. Аналогові, кабельні  та IPTV сегменти кабельного оператора "Воля" забезпечують постійну та якісну доставку інформаційного контенту до більше ніж двостам тисячам глядачів міста. Крім того власні сервери трансляції телеканалу забезпечують перегляд тисячами інтернет-глядачів он-лайн трансляції телеканалу. При тому перегляд можливий на будь-яких пристроях, включаючі традиційні платформи на Windows та  Linux, а також сучасні гаджети на Іоs та Android платформах. Крім того телеканал проходить тестування в кількох системах Smart-TV, де він доступний для перегляду абонентами IPTV.

Ми є провідним інформаційним ресурсом черкаського регіону. Наш головний принцип — дотримання демократичних стандартів та повага до прав і свобод людини. Наша філософія — свобода. Наша мета — розбудова в Україні демократичного громадянського суспільства, де кожен зможе реалізувати своє право на свободу слова та думки. Хоча це, можливо, і не є основною функцією журналістів у цивілізованому суспільстві. Але чи є Україна сьогодні такою країною?

Інформація про телеканал

Телеканал «Антена» було створено в м. Черкаси понад 10 років тому в рамках популярного медійного проекту під спільною назвою «Антена». Протягом усього цього часу ми розвивалися, змінювалися, використовую- чи сучасні телевізійні технології. Телеканал «Антена» — єдиний місцевий телеканал, що має цілодобове новинне мовлення у т.зв. ротаційному форматі і транслює лише продукцію власного виробництва. Усе це забезпечує максимальний контакт із аудиторією, адже телеглядачу немає потреби підлаштовуватися: увімкнувши «Антену» у будь-який зручний для Вас час доби, Ви протягом 30-60 хвилин отримаєте повну новинну картину та інформацію рекламного характеру. Аналогові, цифрові та IPTV-сегменти кабельного оператора «Воля» забезпечують постійну та якісну доставку інформаційного контенту до переважної більшості глядачів міста. Власні сервери трансляції забезпечують перегляд онлайн-трансляції телеканалу на будь-яких пристроях, включаючи традиційні платформи на Windows та Linux, а також сучасні гаджети на платформах Іоs та Android. Крім того, телеканал проходить тестування в кількох системах Smart-TV, де він доступний для перегляду абонентами IPTV. Усе це є безумовною конкурентною перевагою телеканалу «Антена» на інформаційному ринку Черкас. Ми цінуємо кожного клієнта, що скористався нашими послугами, і зацікавлені в ефективності та тривалості нашої співпраці. Нами ретельно відслідковується ефект від реклами і за потреби можлива корекція Ваших рекламних матеріалів або графіку виходу інформації в ефір.