У Черкасах не хочуть демонтувати «афганську» церкву

Нещодавно з’явилась інформація, що церкву біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам хочуть демонтувати. За твердженням настоятеля цієї церкви, яка до речі підпорядковується російській православній церкві, за попереднім проектом у складі нового меморіального комплексу має бути храм але на його місце встановили тимчасову капличку. Тому, на думку священика, споруду мають обов’яково знести. На це питання нам відповів завідуючий сектору державної служби у справах війни і учасників АТО у Черкаській області Олег Остапенко.
Зокрема той же священик посилався на вимогу директора «Черкасиінвестбуд», який нібито вимагав звільнити приміщення. Але у коментарі нашому телеканалу Олександр Сіренко зазначив, що пам’ятний комплекс, який стоїть там наразі, був побудований із численними порушеннями. Тому при будівництві нового комплексу, сьогоднішні конструкції не відповідають будівельним нормам. Під поняттям «демонтажу» мається на увазі – ліквідація старих та небезпечних конструкцій.
Ця ситуація є наочним прикладом маніпулювання суспільною думкою, адже ясно, що хтось зацікавлений у тому щоб градус подій піднімався. Неподалік знаходиться храм православної церкви київського патріархату, тому, можливо так звана «ліквідація церкви» не вигідна місцевим представникам російської православної церкви. Також не виключено, що інцидент навколо «афганської» церкви – це черговий привід для російських федеральних каналів зробити сенсацію «на рівному місці».

Україна, Туреччина, Єгипет – де пропонують відпочити черкащанам

Україна, Туреччина, Єгипет – де пропонують відпочити черкащанам. Цього літа популярності не втрачають як загальновідомі закордонні, так і українські напрямки. Які країни чекають на гостей знає менеджер з туризму однієї з провідних місцевих турагенцій  Анна Роденко.

Таким чином тижневий відпочинок в Українських Карпатах чи на морі за цінами туристичних компаній обійдеться для однієї особи. від 4 тисяч гривень, курорти Болгарії – від 5 тис. грн., Туреччини та Кіпру – від 7 тис. грн., Єгипту – від 8,5 тис. грн. Інші напрямки – дорожче.

Аби заощадити кошти можна організувати відпочинок самотужки, наприклад пересуватися автостопом, винаймати житло на місці та харчуватися в попутніх закладах.

Як організувати свій літній відпочинок – вирішувати вам, але головне не прогавити шанс та отримати максимум задоволення від відпустки.

У центрі Черкас п᾽яний чоловік порушував громадський порядок

Чоловік у стані сильного алкогольного сп᾽яніння лежав просто неба біля Будинку торгівлі. Місцеві продавці, що викликали поліцію, кажуть, що чоловік на ім᾽я Саша тут постійний гість. Одного разу взимку до нього викликали швидку.

 

Стихійники знерухомили десятки автівок та тролейбуси

Протестувальники виступають проти впорядкування стихійних ринків, через це заблокували  бул. Шевченка біля Соборної площі. Акція протесту викликала прояви агресії як збоку торговців, так і водіїв. Останні засуджують саме такий спосіб волевиявлення та вважають, що проблеми потрібно вирішувати більш демократичним шляхом.

Стихійники перекрили рух у центрі Черкас

Близько 100 осіб вийшли на проїжджу частину бул. Шевченка. Вони виступають проти ліквідації стихійних ринків. Рух у центральній частині міста паралізовано. На місці події працюють правоохоронці.