Наслідки зливи у Черкасах

Черкаси накрив потужний антициклон. За три години інтенсивного дощу випало 87% місячної норми. До такої аномально великої кількісті опадів місто виявилось не готовим. Знімальна група ТК “Антена” зафіксувала наслідки негоди у місті.

Озеро Ріца врятували від дощової води

Під час проливного дощу, який нещодавно накрив місто, вулична інфраструктура не справлялась з аномально великою кількістю води. Окрім того, нещодавно відновлене озеро Ріца теж постраждало від негоди. За словами місцевих мешканців, вода в озері виходила з берегів та затоплювала прилеглу територію. Проте своєчасна робота рятувальників, не дозволила воді вщент зруйнувати об’єкт.

Радуцький пропонує купувати дорожчі путівки в Мошногір’я, а не дешевші в Бердянськ

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький висловив своє здивування щодо того, що черкасці відпочивають у Бердянську, а не в Мошногір’ї чи санаторії “Україна”. На це директор департаменту соціальної політики Оксана Мовчан відповіла, що вартість путівки у Бердянськ дешевше, ніж на черкаські оздоровчі заклади. Окрім того пані Мовчан додала, що вона не розуміє чому “Мошногір’я” та “Україна” не можуть знизити ціни для черкащан.

У Черкасах пропонують об’єднати два територіальні центри

У департаменті соціальної політики Черкаської міської ради пропонують об’єднати два територіальні центри. Начальник департаменту соціальної політики Оксана Мовчан наголосила на тому, що це не ліквідація – а злиття двох територіальних центрів. Такий крок дозволить зменшити кількість управлінського складу, ввести нові послуги або поліпшити вже існуючі.