Чи підтримують черкащани традицію Водохреща?

Щорічно 19 лютого в Україні відзначається свято Водохреща. Тисячі вірян та любителів гострих відчуттів у цей день ідуть на відкриті водойма, щоб зануритись у крижану воду і таким чином очистити душу і тіло. Ми дізнались у містян чи підтримують вони цю традицію та чи планують купатись у Дніпрі в цей день.

Черкасців співами привітали з різдвяними святами.

Депутат облради спробував самотужки розібратись із колишнім “регіоналом”

Депутат облради від ВО «Свобода» Сергій Воронов після громадських слухань щодо будівництва житлового комплексу у Соснівці спробував самотужки розібратись із в.о. директора готелю "Дніпро" та колишнім депутатом міськради від "Партії регіонів" Борисом Лебедцовим . Воронов пригрозив опоненту особистою відповідальністю у разі позитивного рішення по будівництву багатоповерхівок у сосновому лісі. Земельна ділянка за адресою вулиця Менделєєва, 4, на якій планують побудувати багатоповерхівки знаходиться на балансі готельного комплексу "Дніпро".

У міськраді відбулись громадські слухання щодо скандальної забудови Соснівки.

У міськраді відбулись громадські слухання щодо скандальної забудови Соснівки

У Черкасах продовжується історія із будівництвом житлового комплексу у Соснівці. За ініціативи громадського активіста Дмитра Кухарчука, були організовані громадські слухання, з метою почути думку громади та аргументи забудовника і департаменту архітектури та містобудування.

Фірма забудовник «Міськплюсбуд» орендує земельну ділянку, де планується будівництво, площею 5,3 га, окрім того ділянку площею 3 га по вулиці Підгірній, що знаходиться неподалік. Отже забудовник подав пропозицію до міськради на розробку детального плану забудови, на що і отримав дозвіл.

Представники фірми забудовника наголосили на тому, що дана ділянка у занедбаному стані та не використовується з користю, тож задля забезпечення громадян доступним житлом – вирішили збудувати житловий комплекс.

В свою чергу представники громади міста акцентували увагу на історичній та культурній цінності соснівського лісу, та нагадали присутнім про археологічну експертизу місцевості, яка каже про недопустимість там буд-якого будівництва.

Міський голова Анатолій Бондаренко запевнив присутніх, що останнє слово буде за громадою міста.

В результаті зборів учасники слухань узгодили с міським головою офіційні громадські обговорення, які відбудуться 23 січня о 16:00 в будинку ім.Кулика. Окрім того представники громади підготували звернення до міського голови, в якому йдеться про недопущення забудови мікрорайону «Соснівський».

У міськраді намагаються таємно «просунути» забудову Соснівки?

Росія про Україну: Брехня з будь-якого приводу

Цинічна брехня, розпалювання ненависті й нетерпимості, заклики до насильства й застосування широкого кола каналів та агентів всередині України саме такою є російська пропаганда у сучасному інформаційному полі. Немає сумнівів: ми говоримо не про одиничні випадки чи короткострокові дії, а про тривалу, заздалегідь сплановану, складну й послідовну інформаційно-психологічну операцію, направлену на розпалювання та обґрунтування насильства на сході України.

Використовуючи будь-який інформаційним привід, пропутінські ЗМІ намагаються викривити реальність, насадити вороже ставлення до української влади, громадян України. Саме такий привід – звільнення з полону військовополоненого Тараса Колодія – використав «журналіст» ресурсу «Сегодня. Ру» Михайло Козаков для написання свого провокаційного пасквілю «Убийц отпускают поодиночке».

Перевертаючи реальні події догори дригом, М. Козаков пише, що «состоялась передача пленного боевика из оккупационных войск, воюющих за бандитскую власть этим самым властям». Так, вам не привиділося, автор вважає, що не українські воїни боронять рідну українську землю від сепаратистів, терористів та загарбників. На думку кремлівського писаки, вони є окупантами, які воюють за «бандитську владу». А от Т. Колодій, за визначенням брехливого М.Козакова, «убивал наших ополченцев-защитников Донбасса, а никак ни «российских наёмников» й «воевал против защитников Донбасса за интересы бандитской группировки, захватившей власть на бывшей Украине». Мерзенне словоблуддя щодо «бывшей Украины» взагалі є цинічним антидержавним ствердженням й у багатьох країнах світу було б визнане як таке, що підлягає кримінальній відповідальності.

Але далі – більше. М. Козакова обурює те, що Т.Колодій був «просто передан сотрудникам СБУ. Просто так! И это тогда, как в плену у бандитских властей бывшей Украины находится несколько сот наших пленных». Ніхто не кликав сепаратистів та російських військових на нашу землю! Тож у тому, що вони опинилися у полоні українських військ, які боронять власну країну, винні лише вони самі.

Посередником у звільненні з полону сепаратистів та російських військових М. Козаков бачить представників УПЦ МП: «Обращаясь к духовенству Донбасса, повторюсь: «Отцы, будьте последовательны и добивайтесь освобождения наших земляков, страждущих в застенках СБУ и тюрьмах!». Це й не дивно, адже відомо, що часто саме з вуст священників МП лунають сепаратистські заклики й засуджується боротьба українських воїнів.

Українські медіа-ресурси повинні мобілізувати сили, відновити втрачене в інформаційній війні й постійно вести боротьбу з російською пропагандою за думки й почуття своїх громадян. А от пересічні громадяни повинні розуміти – йде повномасштабна інформаційна війна країни-агресора проти України і повірити проплаченим кремлівським посіпакам – значить зрадити інтереси рідної країни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Черкасах провели майстер-клас з виготовлення «традиційних павуків»

Майстрині галереї народного мистецтва організували черговий майстер-клас. Відвідувачів вчили власними руками виробляти «традиційних павуків» та інші елементи декору та прикраси.

Черкаські майстри вчать виробляти листівки своїми руками.

Головний інженер: «КП «ЧЕЛУАШ» працює у черговому режимі щоденно»

У мережі з᾽явилася інформація, що комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ» не виконує свої обов᾽язки. Про це на персональній сторінці у соціальній мережі повідомив підрядник, який здійснював зимове утримання доріг, Андрій Бортник. Зокрема, він зазначив, що на вихідних підприємство не працювало. Про це він дізнався із власних джерел. Головний інженер «ЧЕЛУАШу» Кирило Шморгун у телефонній розмові «Антені» інформацію спростував. Як повідомлялося раніше, у разі виявлення громадянами неякісного виконання обов᾽язків комунальними службами міста слід звернутися до оперативної служби за номером 1505.

У Черкасах ялинки зі смітників відвезуть до зеленого господарства та зоопарку.