#ANTENNASTUDIO: За новообраним головою Черкаської ТВК Владиславом Юрченком стежать невідомі особи

Владислав ЮРЧЕНКО, голова Черкаської міської ТВК в гостях у . Вже відбулося два засідання нового складу ТВК, одне з яких було зірвано. Наразі члени комісії від різних політичних сил порозумілися і налаштовані на конструктивну роботу.  Голова ТВК звернувся із заявою до поліції щодо переслідування.

Фонд держмайна заперечує укладанню мирових угод між «Черкасиобленерго» та ПАТ «Азот»

Про це на прес-конференції заявив голова правління «Черкасиобленерго» Олег Самчук. Майже рік разом із колективом він бореться за життя підприємства. Завдяки спільним зусиллям станом на 1 вересня 2017 року було повністю ліквідовано заборгованість із виплати заробітної плати. Поряд з цим підприємство залишається у складному фінансовому стані та вкрай потребує обігових коштів для здійснення виробничо-господарської діяльності та сплати штрафних санкцій перед «Енергоринком».

До цього часу питання щодо затвердження мирових угод не розглянуто, проект інших графіків погашення заборгованості не погоджено, що призведе до невиконання Товариством фінансових зобов᾽язань та утворення заборгованості з виплати заробітної плати.

Поки комусь згори вигідно зводити нанівець потужне енергетичне підприємство, «Черкасиобленерго» втрачає десятки кваліфікованих працівників, які не витримали фінансової нестабільності. Але основний трудовий актив вистояв і продовжує боротьбу. Днями енергетики повернулися зі столиці, де судді знову відтермінували розгляд справи щодо мирових угод.

Для виходу із кризи необхідно якнайшвидше затвердити в суді проекти мирових угод між «Черкасиобленерго» та ПАТ «Азот» щодо реструктуризації заборгованості, збільшити термін погашення на 5 років та зменшити розмір щомісячного платежу. Черкаські енергетики налаштовані рішуче і захищатимуть свої права до останнього.

Дивіться також: Працівники ПАТ «Черкасиобленерго» ризикують залишитись без заробітної плати.

У Смілі відбулася безпрецедентна сесія міської ради

З трьох питань, позачергово винесених на розгляд депутатів, смілянські обранці не підтримали жодного.

Палкі дебати з самого початку під час обговорення першого питання розгорілися ще на бюджетній комісії, що передувала сесійному засіданню. Думки щодо необхідності підвищення податків для місцевих підприємців кардинально розійшлися.

Завадили особисті амбіції депутатам дослухатись і до голови Спілки батьків дітей з інвалідністю. Прохання Анни Лихвар, котра сама є матір’ю трьох діток з особливими потребами, посприяти у створенні молодіжного арт-центру, де передбачено і інклюзивний простір, так і не почули.

Члени бюджетної комісії говорили про те, що потрібно виділяти кошти на інші потреби, та мовчали, що місто втрачає 600 тисяч гривень, які готові на умовах співфінансування виділити з держбюджету для створення єдиного на Черкащині сучасного молодіжного Арт-простору.

На сесії кворум депутатів зібрався. Але конструктиву також не було. Більше двох годин сперечалися депутати, але так і не проголосували жодне з питань порядку денного.  Не дійшовши згоди, смілянські обранці не лише не внесли зміни у рішення «Про місцеві податки та збори», а й навіть не погодили надходження з держбюджету цільової субвенції на зарплату медикам на третій квартал у розмірі 4, 5 мільйони гривень. Ситуація для Сміли фактично безпрецедентна. Тож або ті, хто взялися керувати нашим містом, вважають, що його мешканці занадто багаті, і не потребують фінансової допомоги з держбюджету, або вони просто не думають про наслідки, про місто і його жителів, не кажучи вже по якийсь.

Дивіться також:  будівництво киснепроводу – першочергове завдання.

Черкаси хочуть стати дружніми до дітей та молоді

Нині міська громада перебуває на стадії кандидатства до підписання меморандуму. Робоча зустріч із представниками ЮНІСЕФ в Україні відбулася за участі керівництва міста та активної молоді.

Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» — це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді.

Нині ініціатива поширюється в усьому світі, її підтримали вже понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах.

Дивіться також: половина черкаських учнів хочуть стати студентами ВНЗ. 

На Черкащині рятувальники і лісівники вчилися гасити пожежу

За тактичним задумом, через необережне поводження з вогнем виникло загорання сухої трави на площі 150 м кв. Під час патрулювання лісових насаджень, працівники лісової охорони, які виявили пожежу, одразу повідомили керівництво лісництва. Наявних сил лісової охорони недостатньо, тож керівництвом навчань прийнято рішення залучити місцеву пожежну охорону.

Дивіться також: На черкаському сміттєзвалищі сталася масштабна пожежа.  

У Черкасах вшанували жертв німецько-радянської війни

22 червня – день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. З нагоди пам᾽ятної дати черкащани поклали квіти до Пагорбу Слави.

Цьогоріч Силами КП “ЧЕЛУАШ”, “Комбінату комунальних підприємств” та комунального відділу департаменту ЖКК Черкаської міської ради було приведено у належний санітарний стан могили загиблих у Другій Світовій війні, пам’ятники, Площу Слави та меморіальний комплекс “Пагорб Слави”, – зведений у пам’ять про загиблих мешканців міста в роки німецько-радянської війни.

Дивіться також: Черкащани вшанували загиблих під час Другої Світової війни в Україні.