Про нас

Телеканал, інтернет-ресурс та газета “Антена” – співтовариство сучасних регіональних медіа, які утворюють локальний медійний хаб, що опікується інформааційними інтересами громади міста Черкаси та Черкаської області.

Газета «Антенна» була створена в 1997 році журналістом Валерієм Воротником. Влітку 1998 року почав працювати інтернет-сайт, який на той час був лише інтернет-версією друкованого видання.

У 2006 році було створено сучасний телевізійний канал, що має цілодобове мовлення на територію міста Черкаси. З листопада 2008 року телеканал здійснює цілодобове мовлення в мережі інтернет. Під тиском злочинної влади Януковича в травні 2011-го року телеканал було закрито. Припинила регулярний вихід і газета. Однак в березні 2013 року завдякі поразумінню з партнерами – національним кабельним оператором “Воля” мовлення телеканалу в Черкасах було поновлено. Зараз телеканал “Антена” є найпопулярнішим мсцевим телеканалом, що здійснює цілодобове мовлення в форматі новинного циклічного телеканалу і має найпотужнішу аудиторію серед інших місцевих мовників в місті Черкаси.  Аналогові та цифрові сегменти оператора “Воля” забезпечують постійну та якісну доставку інформаційного контенту до більше ніж двостам тисячам глядачів міста. А тінші оператори кбальних мереж доставляють контент телеканалу мешканцямінших міст Черкащини, зокрема   Сміли, Кам’янки, Золотоноші та Канtва. Крім того власні сервери трансляції телеканалу забезпечують перегляд тисячами інтернет-глядачів он-лайн трансляції телеканалу. При тому перегляд можливий на будь-яких пристроях, включаючі традиційні платформи на Windows та  Linux, а також сучасні гаджети на Іоs та Android платформах. Крім того телеканал в системах Smart-TV, зокрема оператора Lanet де він доступний для перегляду як абонентами IPTV компанії, так і іншими глядачами після встановлення відповідного безкоштовного android-додатку на телевізор або інший гаджет.

В 2018 році телеканал взяв участь у конкурсі на частоти в пакеті Т2, але завдяки корупційному втручанню в діяльність Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, ліцензія була віддана неспроможній компанії.

Ми є провідним інформаційним ресурсом черкаського регіону. Наш головний принцип — дотримання демократичних стандартів та повага до прав і свобод людини. Наша філософія — свобода. Наша мета — розбудова в Україні демократичного громадянського суспільства, де кожен зможе реалізувати своє право на свободу слова та думки. Хоча це, можливо, і не є основною функцією журналістів у цивілізованому суспільстві. Але чи є Україна сьогодні такою країною?

Інформація про телеканал

Телеканал «Антена» було створено в м. Черкаси понад 10 років тому в рамках популярного медійного проекту під спільною назвою «Антена». Протягом усього цього часу ми розвивалися, змінювалися, використовую- чи сучасні телевізійні технології. Телеканал «Антена» — єдиний місцевий телеканал, що має цілодобове новинне мовлення у т.зв. ротаційному форматі і транслює лише продукцію власного виробництва. Усе це забезпечує максимальний контакт із аудиторією, адже телеглядачу немає потреби підлаштовуватися: увімкнувши «Антену» у будь-який зручний для Вас час доби, Ви протягом 30-60 хвилин отримаєте повну новинну картину та інформацію рекламного характеру. Аналогові, цифрові та IPTV-сегменти кабельного оператора «Воля» забезпечують постійну та якісну доставку інформаційного контенту до переважної більшості глядачів міста. Власні сервери трансляції забезпечують перегляд онлайн-трансляції телеканалу на будь-яких пристроях, включаючи традиційні платформи на Windows та Linux, а також сучасні гаджети на платформах Іоs та Android. Крім того, телеканал проходить тестування в кількох системах Smart-TV, де він доступний для перегляду абонентами IPTV. Усе це є безумовною конкурентною перевагою телеканалу «Антена» на інформаційному ринку Черкас. Ми цінуємо кожного клієнта, що скористався нашими послугами, і зацікавлені в ефективності та тривалості нашої співпраці. Нами ретельно відслідковується ефект від реклами і за потреби можлива корекція Ваших рекламних матеріалів або графіку виходу інформації в ефір.

2 коментар до “Про нас”
  1. Чудовий телеканал,цікава інформація.
    Дуже подобається музичний супровід до показу погоди.
    Хотіла б точніше знати автора та назву музичної композиції старовинного музичного інструмена – клавесин.

    1. на жаль, у цьому допомогти не можемо. Музична композиція доступна для вільного використання і була віднайдена у колекції ютьюб.

Що Ви про це думаєте?

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.