Новостворена батьківська рада у Черкасах набуває резонансу

З ініціативою створення громадської організації виступила голова батьківського комітету 31-ї гімназії Наталія Прокопчук. Вона назвала мету та основні цілі батьківської ради, серед яких безпека, просвіта, контроль фінансових витрат навчального закладу та профорієнтація.

Та не всі представники батьківського комітету підтримують створення такої громадської організації, зокрема батько учнів школи №17 Дмитро Шакін написав на своїй сторінці у соціальній мережі, що новостворена “Батьківська рада м. Черкаси” – є “спільним проектом” Марини Бакланової, тобто заступниці директора департаменту освіти і “кишенькових” батьківських рад навчальних закладів міста, та черговим елементом “матриці” системи освіти, яка все більше нагадує “королівство кривих дзеркал”. Оскільки серед функцій організації – чимало справ, якими мають займатися співробітники міськвиконкому та його підрозділів.

Колегу підтримав у мережі й Костянтин Опарін, він зазначив, що доволі дивним і сумнівним виглядає створення батьківського комітету міста за обставин, коли ініціатива по створенню надходить від керівника батьківського комітету одного з навчальних закладів, яка відразу заявила що дана організація потрібна для захисту інтересів навчальних закладів, хоча головною метою таких громадських об’єднань повинно бути насамперед захист дітей та їх прав. На збори організовано прибули керівники та представники батьківських комітетів усіх навчальних закладів міста, які одноголосно проголосували «ЗА» (створення). Збори здебільшого проводились Мариною Баклановою, а протокол про створення громадської організації вже був готовий ще до початку зборів. Телекомпанія «Антена» продовжить слідкувати за перебігом подій та співпрацею новоствореної батьківської ради з міським департаментом освіти.