У єдиного представника Черкащини на професійному рівні в українському футболі виникли серйозні фінансові проблеми. Це підтвердив генеральний директор команди Сергій Богуславець. Ще 21 лютого 2017 року на загальних зборах керівників області, керівників міста та менеджменту футбольного клубу, Володимиром Лашкулом було оголошено, що подальше фінансування ним футбольного клубу під великим питанням, тож керівництво клубу має шукати інші джерела фінансування.

За цей час клуб вже звертався за допомогою до міського та обласного бізнесу, однак підтримку ніхто не надав.

Наразі «Черкаський Дніпро» розглядає варіант пере форматування команди у комунальне підприємство. З цією пропозицією вони звернулись до Юрія Ткаченка та Анатолія Бондаренка.

Втім чи потрібне це місту? Наразі це питання відкрите. Адже додаткове фінансове навантаження на міський бюджет може перекрити виплати на інші, вкрай необхідні для життєдіяльності міста, напрямки.

Альтернативним джерелом наповнення бюджету клубу може стати новостворений фонд підтримки ФК «Черкаський Дніпро».

За словами директорів клубу, щомісячно на повноцінну життєдіяльність команди необхідно 1 млн грн, за сезон ця сума може скласти 17 млн грн.

Однак зараз немає чіткої фінансової стратегії розвитку «Черкаського Дніпра». Незважаючи на ці труднощі генеральний директор клубу заявив про те, що команда «Черкаський Дніпро» продовжуватиме виступ у І лізі сезону 17/18 років.

Професійний футбольний клуб розраховує на підтримку з боку влади, небайдужого бізнесу та мешканців міста і області. Керівництво клубу не полишає мрії вивести, вперше в історії нашої області, команду майстрів на найвищий український футбольний рівень – Прем’єр-лігу.

Читайте також: У Черкасах відбулося спортивне свято.

Від antenna