На порядку денному – кадрові, соціальні та земельні питання

5 березня у Смілі відбулася чергова сесія міської ради. Розпочали роботу депутатського корпусу з приємних моментів. Секретар ради  Віктор Федоренко спільно з начальником управління освіти, молоді та спорту вручили стипендії двадцяти юним талантам, переможцям олімпіад та спортивних змагань міжнародного і всеукраїнського рівнів. Тренерів та учителів, керівників колективів за підтримку і розвиток творчих, спортивних здібностей учнівської молоді відзначили Почесними грамотами виконавчого комітету.

Далі перейшли до більш буденних питань.

Окрім питання розрахунків за спожитий газ та зниження вартості послуг з теплопостачання, підняли на сесії і не менш проблемне питання придбання другого сміттєвоза для вивозу твердих побутових відходів.

Але питання коштів на придбання сміттєвоза депутати не внесли до порядку денного 92-ої  сесії Смілянської міської ради.  Вкотре не вистачило голосів і для розміщення міні-ГЕС на річці Тясмин.

Натомість депутати погодили виділення коштів на лікування 19-ти жителям міста. Також затвердили Олега Черненка на посаді заступника міського голови та внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету:  ввели Олега Черненка та вивели за власними заявами Василя Артеменка та Миколу Малинку.

Депутати міськради 5 березня затвердили схему теплопостачання міста, що в подальшому дає можливість залучити кошти держбюджету на модернізацію котелень та мереж теплопостачання.

Окрім того, смілянські обранці внесли зміни до рішення міської ради щодо місцевих податків та зборів, реорганізували міську лікарню та поліклініку шляхом перетворення їх у комунальні некомерційні підприємства та затвердили ще низку не менш важливих питань.

Дивіться також: У Смілі шукають 2 млн грн на сміттєсортувальну лінію