У Смілі відбувся фінальний етап міського щорічного конкурсу юних талантів «Пролісок»

12 квітня у Смілі відбувся фінальний і найприємніший етап міського щорічного конкурсу юних талантів «Пролісок» – гала-концерт і нагородження переможців. Дійство перетворилося на справжнє свято, в якому поєдналися музика, грація і краса.

Впродовж 26-ти років існування «Проліску» багато маленьких смілян розкрили свої таланти і стали переможцями за різними жанрами мистецтва. Не став винятком і цей рік.

Юні вокалісти Сміли вкотре довели, що українці – дійсно, співоча нація. Адже зі сцени звучали надзвичайно яскраві і самобутні голоси.

Незважаючи на зовсім молодий вік учасників, мала місце і вічна тема нерозділеного кохання.

Переможці конкурсу юних талантів «Пролісок» цього року вражали публіку високим рівнем виконавської та художньої майстерності.

Приємні сюрпризи. Не обійшлося і без них. Зокрема, гості свята –  юні джури школи №11 – допомогли здійснити мрію дівчини, котра змушена навчатись індивідуально, не полишала мрію виступити на великій сцені. Додав віри  в дива і неперевершений виступ гостей з міста Лисянка – переможців та володарів гран-прі Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, учасників хореографічного колективу «Едельвейс».

Довершили святковий настрій учасників гала-концерту заслужені нагороди та солодкі подарунки. Та найголовніше – ті емоції та визнання дитячого таланту, завдяки якому юні сміляни в майбутньому підкорять ще не одну сцену.

Дивіться також: Любителі гумору і жартів 10 квітня зібралися в Смілянському міському Будинку культури