Першими роботу над бізібордом завершили учні Смілянської школи №2. Звичайну дошку, яку їм презентував голова громадської організації «Пошук. Сміла» Андрій Іванов, сину якого, власне, і належить ідея створення бізібордів руками школярів, вони перетворили на справжній яскравий багатофункціональний розвивальний ігровий центр. Його вирішили передати у дитяче відділення Черкаської обласної психіатричної лікарні.
Відділення для дітей та підлітків з психоемоційними і поведінковими розладами розраховано на 25 ліжок. Тож зо два десятка дітей з різних куточків Черкащини віком від 4 до 18 років, котрі мають певні проблеми з психікою, покращують здоров’я саме тут.
Аби завершити роботу над створенням бізіборда, школярі продовжили працювати і під час канікул, розповідає вчитель.
Завідуюча дитячого відділення особисто з цікавістю уважно роздивилася деталі шкільного бізіборда. Це те, що треба, відзначила вона, дякуючи дітям.
Самі ж школярі зізналися, що бізіборд створювали з найкращими думками і побажаннями для тих, хто буде ним користуватися. Намагалися його зробити цікавим і зручним.
Ще кілька розвивальних дощок не завадили б для розвитку і реабілітації діток, котрі мають певні порушення психіки, зазначила лікар. Розповіла вона й про інші потреби дитячого відділення.
У критичному стані знаходиться і альтанка на майданчику, де проводять час на свіжому повітрі діти, у тому числі і з судомними нападами.
Школярі та їхні старші наставники вірять, що завершення роботи над бізібордом, що знайшов своє місце у дитячому відділенні обласної психіатричної лікарні, стане початком своєрідного флешмобу добрих справ у Смілі, а подібні бізіборди з’являться не лише у дитячих відділеннях лікарень та реабілітаційних центрів, а й у дитсадках Сміли.
Дивіться також: Смілянські школярі створюють розвивальні дошки для дітей з особливими потребами
