Смілянський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів пригодницький квест, приурочений до Дня молоді

25 червня у нижній частині Смілянського міського парку було людно та гамірно. Туди пообіді запросили зо три десятки школярів. Фахівці Смілянського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запропонували дітям пригодницький квест. Приурочили його до Дня молоді. Тематику обрали  піратську.

Квест розпочали з командної роботи. На кожній локації школярі мали впоратися з певним тематичним завданням. Приміром, по черзі перейти через колоду, з допомогою води, обравши спільну тактику, виштовхати м’ячик з дірявої труби, на уявно потопаючому човні вичерпати воду. Також діти мали змогу відчути себе рибалками на піратському човні, шукали спосіб перенести склянку води через крутий місточок, складали слова та фрази з допомогою азбуки Морзе тощо.  Результат залежав від того, наскільки злагодженою була робота учасників. Кожна команда намагалася якнайкраще мобілізуватися, сконцентруватися, знайти спільне рішення та швидко і якісно впоратися із завданнями, набравши найбільшу кількість балів.

Секретом успіху діти назвали довіру до інших членів команди, гарну концентрацію уваги, швидкість і вправність. Індивідуальні завдання були не менш прості, але не менш цікаві. Головну мету, запевняють організатори молодіжного квесту, вдалося досягти.

Змістовне дозвілля на свіжому повітрі учасники квесту завершили смакуванням піци та холі-вечіркою. Тож фахівці Центру соціальних служб показали смілянським школярам, як можна з друзями весело і цікаво провести час. А мікс яскравих і позитивних емоцій, які діти отримали цього дня, однозначно додасть їм сил і наснаги на нові звершення та реалізацію нових ідей.

Дивіться також: Невдовзі у Смілі з’явиться алея парасольок