Перелік вулиць, де проводитиметься поточний ремонт, незабаром буде затверджений, а наразі капітально ремонтують Сумгаїтську і Чехова

У Черкасах розпочали асфальтування дорожнього покриття: упродовж двох найближчих місяців запланований середньопоточний ремонт на понад 10 вулицях.

Серед першочергових – Кобзарська на відрізку від Благовісної до Гетьмана Сагайдачного та ділянка Добровольського від бульвару Шевченка до вулиці Чигиринської. Загальний перелік вулиць, на яких цього року проведуть поточний ремонт, найближчим часом затвердять рішенням виконкому. 

Капітальний ремонт дорожнього покриття триває на вулицях Сумгаїтській та Чехова. 

Дивіться також: У Черкасах триває ремонт дорожнього покриття вулиці Сумгаїтської

Як повідомив начальник вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко, наразі Черкаська міська рада спрямувала подання до облдержадміністрації стосовно перерозподілу субвенції з державного бюджету на ремонт чотирьох вулиць – Канівської, Дахнівської, Чигиринської та 30-річчя Перемоги. 

Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко під час інтерв’ю із представниками ЗМІ.

«Ми взяли собі за мету створити комфортні умови як для водіїв, так і для пішоходів. І вже кілька років поспіль системно втілюємо це в життя. За оцінками людей ситуація з дорогами в місті почала виправлятися, – прокоментував мер. – Два роки Черкаси лідирували серед інших українських міст за кількістю метрів квадратних капітально відремонтованих доріг».

Фото
Джерело