У вівторок дитячі садочки міста Черкаси повинні прийняти всіх дітей, які цього потребують

наступного тижня у Черкасах мають запрацювати дитсадки, а персонал тестуватимуть коштом міського бюджету

У вівторок дитячі садочки міста повинні прийняти всіх дітей, які цього потребують. За попередніми підрахунками, це близько 3000 дітей, повідомляє Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у фейсбук.

Попри соціальну напругу, яка виникла здебільшого серед батьків, міська влада повинна була ретельно підготуватися до відкриття закладів дошкільної освіти в Черкасах. Це і закупівля необхідної кількості термометрів, диззасобів, вирішення кадрового питання. Адже більшість працівників садочків – це категорія 60+, тобто ті, хто в зоні ризику.

Відтак станом на зараз до відкриття готові 30 закладів дошкільної освіти. До кінця дня, думаю, ця цифра збільшиться.

Окреме питання, на яке прошу звернути увагу батьків, це дозвіл на відвідування дітьми садочків. Вони повинні його надати у зв’язку з тим, що персонал закладів дошкільної освіти не підлягає під категорію тих, які мають пройти обов’язкове ПЛР-тестування. Тому міська влада звернулася до обласного лабораторного центру з проханням протестувати наших працівників за кошти міського бюджету. На жаль, ми з незрозумілих причин отримали відмову від обласної лабораторії.

Міська влада нещодавно придбала власну лабораторію і зараз ми чекаємо на необхідні реагенти. Вони мають надійти через два тижні, і ми зможемо самі тестувати своїх працівників.

Тому поки що батьки мають іти на свідомий ризик, оскільки і діти, і батьки, і міська влада на сьогодні, на мій погляд, стали просто політичними заручниками. Я, звичайно, все розумію, але піддавати ризику життя дітей – це вже верх цинізму…