У Черкасах затвердили програму «Prozorro»

«За» проект рішення без обговорення проголосували 34 депутати. Поріг закупівлі товарів та послуг становить 10 тис. грн, закупівлі робіт – від 30 тис. грн. Нагадаємо, що на минулій сесії програма електронних закупівель була найбільш дискусійним питанням, оскільки депутати та громадськість не схвалили проект, підготовлений профільним департаментом. Після консультацій міського голови з керівниками фракцій та головами громадських організацій вдалося досягти компромісу та ухвалити важливе для міста питання.

Депутати не відпускають Одарича

Народні обранці не проголосували за припинення депутатських повноважень Сергієм Одаричем. Вони сумніваються, чи був Одарич у здоровому глузді, коли підписував «самовідвід». Нагадаємо, що екс-міський голова подав заяву про складання депутатських повноважень, посилаючись на зайнятість та постійні відрядження.

Ситуація у Черкаському ЦНАПі скоро покращиться

Про це поінформував міський голова Анатолій Бондаренко під час сесії міськради. Нині в усіх українських Центрах надання адміністративних послуг склалася складна ситуація, оскільки у їхні повноваження було передано низку повноважень, зокрема реєстрацію місця проживання громадян. Такі зміни спричинили довгі черги у відповідних закладах. Таким чином, у черкаському ЦНАПі люди займали черги з 7-ї ранку. Але депутати прийняли рішення, що найближчим часом штат Центру буде розширено ще на 8 менеджерів, що значно спростить і прискорить роботу.

«Черкасиінвестбуд» позбавили права користування землями у «Поляні»

«Черкасиінвестбуд» позбавили права користування землями у «Поляні» згідно зі зверненням прокуратури. Депутати нарешті вирішили багаторічне скандальне питання про 44 земельні ділянки. Як виявилось, вони були надані у користування  незаконний спосіб. Надалі розглядатимуть питання щодо ймовірної передачі земель учасникам АТО.

У Черкасах «замінували» Соборну площу

Людей евакуювали з центральної частини міста. Вказане місце обстежили правоохоронці та вибухотехніки. Зрештою повідомлення про замінування не підтвердилося. Нагадаємо, що за останні декілька днів це вже не перша витівка зловмисників. Раніше невідомі повідомляли про вибухівку на залізничному та автовокзалах. За всіма фактами відкрито кримінальні провадження.

Черкаси зустріли кращих боулерів України

Вперше у Черкасах відбувся Гранд Фінал Чемпіонату України зі спортивного боулінгу. Гравці з різних областей боролися за першість у національних змаганнях. Учасники показали яскраву гру та високі результати.

Для більшості учасників це далеко не перший Чемпіонат. Окрім переможного результату вони ставлять за мету отримати задоволення від гри.

Знається на катанні куль ветеран спортивного боулінгу Олександр Чепов – досить відомий у професійному середовищі. За плечима гравця – десятки перемог у чемпіонатах різного рівня.

В Черкасах активісти замінили прапор ЄС на червоно-чорний

Група представників правих організацій міста спустила з щогли, встановленої перед Черкаською місьрадою прапор ЄС, натомість підняла червоно-чорний.
На думку активістів ГО “Білий моолот” знаходження прапору Євро Унії перед установою місцевого самоврядування в Україні не є законним та доречним.