Черкащанка високо оцінила якість української освіти

Жінка високо оцінила рівень вітчизняних навчальних закладів. Зокрема, вона зазначила, що нині у світі особливо цінують спеціалістів технічного спрямування. Її доньки отримали освіту саме у черкаських вищих навчальних закладах і своїми знаннями вразили зарубіжних колег.

Черкащан запрошують на «Чілдрен Кінофест»

Фестиваль триватиме в кінотеатрі «Україна» з 27 травня по 5 червня. За цей період дітям безкоштовно покажуть 10 стрічок як вітчизняного, так і зарубіжного виробника. Лауреата гран-прі шляхом голосування обирають глядачі.

Фільм-переможець буде оголошено 5 червня о 17:00 на святковій церемонії закриття фестивалю Чілдрен Кінофест у Києві.

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків. Захід вже третій рік поспіль проходить у понад десяти містах України. У Черкасах це вперше.

Світлої пам’яті журналістки Васильченко Валентини Андріївни

З сумом та болем у серці повідомляємо, що на 60-му році життя пішла у вічність талановита журналістка-розслідувач, правозахисник Валентина Андріївна Васильченко.

Тіло журналістки без ознак насильницької смерті було знайдено в її квартирі в Черкасах. До того принаймні кілька разів невідомі скоювали замах на вбивство журналістки. В 2013 році невідома особа з ножем напала на Валентину, завдавши їй поранення. В 2000 році в под’їзді багатоповерхівки по вулиці Котовського, де мешкала журналістка, невідомі побили її бейсбольними битами. В усіх випадках міліція сабаотувала розслідування.

Валентина Васильченко співпрацювала з багатьма черкаськими та загальноукраїнськими виданнями. З 1997 по 2009 роки співпрацювала з газетою Антена, написавши сотні статей-розслідувань, що мали шалений резонанс, неодноразово змушували правоохоронців відкривати кримінальні справи, призводили до звільнення високопосадовців. Десятки судових позовів проти видань та журналістки, тиск, погрози…

Валентина Васильченко прожила тяжке життя. Але своєю працею вона весь час намагалася повернути в наше життя хоча б ковток справедливості та правди.

Поховання журналістки відбудеться в її рідному місті – Лисянці – 28 травня. Колектив редакції телеканалу “Антена” та газети “Антена” висловлює щире співчуття рідним та близьким Валентини Андріївни.

У Черкасах стартував XI міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства»

Поціновувачі театрального мистецтва вже можуть оцінити програму фестивалю.

У Черкасах розпочався вже традиційний XI міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства». Програму театрального заходу відкрила комедія на дві дії «Сімейна вечеря» у виконанні акторів Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки. Трупа театру є постійним учасником «Сцени людства» та саме колектив цього театру першим відгукнувся на біду своїх черкаських колег. Перед виставою, на сцену вийшов новий начальник управління культури Олег Островський, який заявив, що перший транш фінансування ремонту грошей надійде до 10 червня. А також завірив присутніх, що до 1 жовтня має бути виконана «програма мінімум» з ремонту будівлі драматичного театру.

Про що мріють черкаські школярі?

Для учнів черкаських шкіл пролунав останній дзвінок. У когось попереду – відпочинок та підготовка до нового навчального року, а хтось назавжди попрощався зі школою. Що робитимуть учні на канікулах та про що вони мріють, дізнавалися журналісти «Антени».

Центру дитячої творчості – 80!

Центр дитячої та юнацької творчості відзначає ювілей. Цьогоріч йому виповнюється 80. З цієї нагоди вихованці позашкільного закладу влаштували грандіозний концерт, де учні з різних гуртків показали свої кращі номери. Присутнім також продемонстрували роботи образотворчо-прикладного мистецтва та кораблебудування. Привітати творчий колектив закладу завітав і міський голова Анатолій Бондаренко. Він відзначив кращих викладачів та поділився планами щодо подальшого розвитку Центру дитячої та юнацької творчості.